Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A hashajtó az tényleg gátolja...

A hashajtó az tényleg gátolja a felszívódást? Tehát ha negeszek egy nagy mennyiségű ételt, utánna beveszek egy hashajtót akkor a kaja kijön úgy hogy nem is hízok tőle?

Figyelt kérdés

Nem kell hurrogni,hogy egészséges életmód meg sok sport... tudom és csinálom. De hiába nem koplalok,egészséges ételeket eszem,néha bűnözök is,szerencsére sikeres a "diétám"is. De ennek ellenére néha olyan falásrohamok törnek rám hogy nem bírok magammal és ilyenkor általában magas kalóriatartalmú édességeket eszek,ami sajnos mindíg van itthon mivel a család többi tagja nem fogyózik.

Persze ezután cefetül érzem magam,jó lenne ha ez a hashajtás ilyen esetekben hatna.

Persze nem kell elmenni a végletekig,nem állandóan csinálnm ezt hanem olyan 3hetente 1nap szokott ez rám jönni.

Azt is tudom hogy egy naptól nem lehet visszahízni és belefér. De akkoris zavaró és a kérdésem nem ehez vonatkozik :)


2011. szept. 5. 11:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

ha leírod az adataidat, esetleg képet is raksz fel...leírod mit sportolsz és mennyit...illetve, hogy mit, mikor és mennyit eszel, akkor megmondom, hogy miért vannak falásrohamaid


a hashajtózás meg nem játék, ha nem akarod tönkretenni a bélrendszered, akkor nem csinálod

2011. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a dolgokkal,meg minden... De mikor ott van előttem pl anyám frissen sült sütije,akkor nem bírok magammal :/ Akár milyen tökély is legyen a fogyókúrás táplálkozásom.

3hetente 1x szerintem azért nem lenne olyan káros,de nem is ez volt a kérdés :)


Amúgy 170/60-61 napi 1300-1500kcal. Heti 5nap 60perc kardio, 2nap 30-40perc. Héthetente 1x kimarad. Kajám: reggeli:teljes kiőrlésű kenyér csirkemellsonkával,diétás lekvárral,vagy zabkorpa/pehely kásának vízzel édesítővel. Ebéd csirkemell,zöldséggel,rizzsel,kölessel. Vacsi túró vagy szintén csirkemell. Uzsi,tízórai vagy gyümölcs,joghurt,csirkemell mikor mi. Nem minden egyes nap ezeket eszem,de főként igen.

2011. szept. 5. 12:12
 3/40 anonim ***** válasza:

Tönkreteszi a bélfalat, nem ajánlom. Na meg van, ami azelőtt is felszívódik.

Amúgy talán néha egyél valamit, aminek íze is van, és ha süt anyád, akkor húzz el onnan, ha nem látod, nem kell alapon, akkor nem lesznek ilyen rohamaid. Esetleg némi önkontrollal meg tudnád állni, hogy csak egy szeletet egyél pl.

De ha egyáltalán felmerült benned a hashajtózás ötlete, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. A hányás amúgy hatásosabb, és a fogakon is látványos az eredmény, mert a beleidet legalább nem látod. XD

2011. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
33%

Egyszóval koplalsz.

Melleseleg "diétás lekvár" nincs.

2011. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
52%

Pontosan mivel vagy tisztában? Ha tisztában lennél, nem koplalnál, ha nem koplalnál, nem lennének falásrohamaid.

Koplalni = hülyeség (mert úgyis visszahízod).

Hashajtózni/hánytatni magad = táplálkozási zavar.

2011. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
9%
koplalsz és eleve nincs miből fogynod....ezek után kíváncsi vagyok egy zabálós napodra
2011. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Sima lekvár 265kcal/100g

diétás lekvár 98kcal/100g

Erről ennyit :)

2011. szept. 5. 12:27
 8/40 anonim ***** válasza:

Pont ilyet szoktak csinálni a bulímiások.

Javaslom, hogy keress fel egy pszichológust

2011. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

1500kcal meg már mióta koplalás,ugyan már... Így is az orvosilexikonos kalkulátor jóval kevesebbet dobott ki a fogyáshoz.

Eddig 26kg-ot fogytam még kb 2kg van hátra. Szóval annyira már nem akarok fogyni hogy hú mindenáron. De azért ez a hashajtós dolog érdekelne,pl karácsonykor azért jól jönne :D

2011. szept. 5. 12:31
 10/40 anonim ***** válasza:
1300-1500 kcal a te tömegedhez/magasságodhoz ennyi sport mellett bizony koplalás
2011. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!