Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért keresi mindenki a...

Miért keresi mindenki a csodabogyókat?

Figyelt kérdés

Egy normális, egészséges ember, miért nem tud elhúzni kocogni egy kicsit?

Nem értem azokat az embereket, akik megveszik ezeket a csodaszereket, aztán meglepődnek, hogy lehúzhatják őket a vécén.


2011. márc. 4. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
azért, mert másoktól várnak megoldást. mert így könnyebbnek tűnik nekik.
2011. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Visszakérdezhetek?

Aki nem hisz ezekben a szerekben, az minek válaszolgat ezekre a kérdésekre, és írják le milliószor ugyanazt?

(Jelzem, sose vettem be semmi ilyen cuccot, és elképzelhető, hogy nem is fogok, de akinek ez jó, csinálja, engem hidegen hagy.)

2011. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert amit én tavaly nyáron szedtem, az hihetetlen nagy erőt adott a diétám során. Lényegesn csökkentette az étvágyam, az édesség iránti vágyamat 100%-osan kikapcsolata, ami meglepett, mert nagyon édesszájú vagyok.

Sok energiát adott, így az edzéseimet gond és szenvedés nélkül végig tudtam csinálni. Heti 5-6x (!) edzettem minimum 50 percet. 4 hónap alatt a 175 cm magasságomhoz 85 kg-ról, 65 kg-ra fogytam le. Amit 1 éve tartok!

Egyáltalán nem bántam meg, hogy kipróbáltam, mert életemben először elégedett vagyok, és szépnek látom magam.

2011. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz85 ***** válasza:
Mert mindenki meg akarja spórolni a meló részét. Az hogy valaki felkeljen és kimérje magának grammra a kaját, naplót vezessen, akár szoftveresen, akár papíron, az idő és energia ráfordítás, + az edzés része. Részben anyagilag sem engedheti meg magának mindenki, de az, hogy diétásan és megfelelően táplálkozni drága, az hülyeség, ha valamin spórolok egy hónapban az a kajám! Pedig minden megadok a testemnek, fehérjét, ch-t és zsírt is a megfelelő mennyiségben, és tápkiegre is futja, és nem vagyok milliomos! Jah, hogy nem költök benzinre, hogy lemenje a sarki közértbe kocsival?! JAh, hogy nem dohányzom és iszom mint egy állat?! Nem vagyok követendő példa sokan vannak így, az egész csak akarás kérdése, és okosan kell csiálni, különben nincs eredménye, és akkor az ember baromi hamar feladja a diétát, sportot, bármit. És ez nem csak ezzel van így.
2011. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!