Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Alkalmazta már valaki a...

Alkalmazta már valaki a Weight Berry cseppek-et? Ha igen, kérem írja le a tapasztalatait!

Figyelt kérdés

aug. 21. 06:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, mint az összes ilyen szar.
aug. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni még mindig kalóriadeficittel lehet, tehát égess el több kalóriát, mint amennyit beviszel. Étkezz egészségesen, mozogj rendszeresen.
aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2/2

Megtettem mindezt, de rám nem hat semmi.Orvosokon is túl vagyok...

Változókor tünetei óta nem én vagyok...

aug. 21. 12:16
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

A kalóriadeficit és a fizika törvényei klimaxos nőkre is vonatkozik, úgyhogy olvasd el ezt a cikket, különben magaddal szúrsz ki:

[link]

aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

#3

Kérdező, hány kalóriát eszel egy nap? Mennyit mozogsz egy héten? Kétlem, hogy mindent megtettél.

Ezek a valamik, csak pénzkidobás, úgyhogy, egyél kevesebbet, és mozogj többet, ilyen egyszerű.

aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

a biokémia szabályai nem érvényesek a testedre de random cseppektől majd le fogysz


értem 🤣🤣

aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

100 évesen miért nem mindegy már, hogy van-e rajtad 2 gramm felesleg?

Agyam elszáll az ilyenektől. Mint nagyanyám, majdnem 80 évesen még mindig az ment, hogy jaj nehogy feljöjjön egy gramm a 40 kilós testére.

Agyrém.

aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Olyan nincs, hogy mindent megteszel és mégsem fogysz. Szimplán lustaságot akarsz kiváltani szerekkel. Nem fog menni. Mint ahogy senki olyannak, aki hitt ebben.
aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez leni náttyon jó szer! Te náttyon lefotyni tölle! Ved meg! Meg éri! Üdvöszlet Gyártó Tulájdonos!
aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnének a változókor tunetei, leírnád? Hány évesen kezdodott és mennyit híztál?
aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!