Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Alkalmazta már valaki a...

Alkalmazta már valaki a Weight Berry cseppek-et? Ha igen, kérem írja le a tapasztalatait!

Figyelt kérdés

aug. 21. 06:23
1 2
 11/18 anonim válasza:
Placebo szinten hatásos lehet ha persze mellette teszel is egy két dolgot hogy fogyjál.
aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 100 éves, nem csak fogyás miatt érdekelt a cseppek hatása, hanem hőhullám, egyéb változókor tünetek, állítólag segít a méregtelenítésben is. Gyógynövényes cucc, ezért érdekelt volna olyan valaki véleménye, aki kipróbálta. Feltettem egy egyszerű kérdést, aztán kaptam cserébe támadást.

Köszönöm!

aug. 22. 08:43
 13/18 anonim ***** válasza:
Te fogyással kapcsolatban tetted fel ezt a kérdést, ami egy baromság. Nem, nem lehet fogyni vele. Pont.
aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Minden szempontból baromság.
aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mindegyik mért kérdeztem, választ nem kaptam. Pont.
aug. 22. 10:02
 16/18 anonim ***** válasza:

Fogyasztószerek témakörébe és fogyókúra, diéta kulcsszavakkal megadva fogyás miatt kérdezted.


A pénztárcád lesz könnyebb, ha megveszed, nem te.


Még mindig nem jó ez a válasz? A hiba benned van.

aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"választ nem kaptam"

Nem tudsz olvasni? Alkaztam, amikor még annyi eszem volt, mint neked. Nem működik semmilyen szempontból.

aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ahol.KAMU embereket mondjuk hosszu perceken keresztul, hogy miert jo / gyakran maguk is koverek????/ utana ajtot kell nyitni a kedvezmenyert? Nos: mind kamu! Mind 10000 Ft korul van! Probald ki, s ird meg! Placebohatas mukodhet!
aug. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!