Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A káposztaleveses diétában...

A káposztaleveses diétában hányszor kéne egy nap levest enni kb?

Figyelt kérdés
nem nagyon vagyok oda érte,még csak a második napon tartok és nem nagyon eszek többet napi egy tányérnál
2010. júl. 10. 13:56
 1/4 clint ***** válasza:
hagyd abba. Amit fogysz, az csak izom, a testzsírod megnövekszik. Térfogatra vékonyabbnak tünhetsz, de veztesz a feszességből, és energiád sem lesz annyi.
2010. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az az igazság,hogy azért kezdtem el,mert már nem tudtam mást kitalálni,ezt keresztanyum csinálta és fogyott tőle,de nem is a kilókban látszik,hanem ha ránézek sokkal jobban néz ki..mi más fogyókurát érdemes csinálni?:S
2010. júl. 10. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
JAAAAJJJ XD Ennél még a juharszirup is jobb...Én is csináltam. Megjegyzem szart se ér :D De egyébként annyit ehetsz a levesből amennyit akarsz. Ha fogysz is valamennyit, utána visszajön, örülhetsz ha nem több.. És 2x annyit fogsz enni mint előtte. Mert megvonod magadtól azokat amire szüksége van a szervezetednek, És ha újból elkezdesz rendesen enni, hirtelen kell majd mindent pótolni, magyarul 2x annyira kívánod majd az összes kaját mint eddig. Nem kioktatás nyugodtan csináld ha neked úgytűnik beválik. De tapasztalatból mondom. (Nem csak velem volt így...) :S
2010. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, szerintem inkább csak figyelj oda, hogy MIT MIKOR ÉS MENNYIT. Liszteset, cukrosat délelőtt abból is lehetőleg keveset. Délután már inkább zöldség gyümölcs túró... és sok fehér hús. De rengeteg ilyet olvasgatni itt.. ja és mozogj!!!!!!!
2010. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!