Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Semmi mellem nem lesz, ha...

Semmi mellem nem lesz, ha lefogyok? És 158 cm-hez hány kg "illik"?

Figyelt kérdés

Most 158 cm vagyok, 57 kg és 80/A-s mellem van, de le szeretnék fogyni 47-50 kg-ra (ez így jó?!) szóval akkor totál semmi mellem nem lesz szerintetek? Végülis annyira nem nagy baj, csak úgy mégis...


Ja és mégegy kérdés, szóval hogy akire már az A-s is kicsi, az mit hord?


19/L


2010. júl. 8. 23:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tudom, mit jelentenek a melltartóméret összetevői, adtam rá okot, hogy ennek az ellenkezőjét feltételezze bárki? Szerintem nem :)


Juj szegény utolsó :( Amúgy épp tegnap láttam egy ilyen plasztikai műtétes műsort, ahol 2D-s volt a lánynak a mérete, és megcsináltatta C-sre, és arra gondoltam, hogy ha nekem olyan lenne, biztos én is megcsináltatnám! Bár biztos sokba kerül :(


Köszi a válaszokat :)

2010. júl. 9. 10:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Magasság mínusz 110.Azaz 48.Amúgy én is ilyen magas vagyok,és 41 kiló,de nekem is van miből még fogyni.Nem a kilók számítanak...a centik.:)
2010. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!