Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszahúzódik a mellem ha...

Visszahúzódik a mellem ha megint lefogyok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, egyszer már lefogytam 30 kilót, és nagyon szépen visszahúzódott a lógó mellem, a bőröm jól bírta, és formás lett. Most viszont a dupláját szedtem vissza és valami katasztrófa ahogy kinéz!!!!! lassan a köldököm verdesi (na jó ez túlzás, de tény hogy nagyon elkeserítő a helyzet....) már elkezdtem fogyókúrázni, 20 kiló le is ment, látom hogy kisebb a mellem is, de attól tartok lógni fog a fogyókúra végére, mert ezt a súlyveszteséget már nem fogja elbírni.

Szerintetek?


2009. jún. 21. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

A bőr olyan, hogy visszahúzódik, de nem a végletekig! Példa rá a terhesség. Minél többször nyúlik meg, annál kevésbé fogja visszanyerni a régi alakját. És még csíkos is lehet.

Bár az is igaz, hogy vannak olyan szerencsések, akiken alig látszik meg a hízás-fogyás.

2009. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rá googlizol a mellerősítő gyakorlatokra és valamit tettél érte, hogy ne lóginyáljon a fogyi végére! Magától nem lesz feszes, meg pont passzos csak mert 30 kilót ledobsz magadról! súlyzózz, vagy kondiba is jó mellerősítő gyakorlatokat ehet végezni
2009. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

OFF:

Szia! Bocsi hogy csak így, de azt szeretném kérdezni, hogy amikor először lefogytál, milyen lett utána a melled? Azt írtad h kicsi, de csúnya lett a bőr? Vagy maga az alakja?

Mert én most szeretnék fogyni (mellből is) csak félek, hogy csúnyább lesz (pedig most is csúnya mert lóg nagyon).

És milyen módszerrel fogytál? mit csináltál?

2009. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vok.

Bocsi, most nézem, hogy írtad, hogy formás lett és szép.

2009. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, eléggé lógott, és mikor elkezdtem fogyózni, én tervbe vettem hogy lehet hogy mellfelvarrásra lesz szükségem (már ha lenne rá pénzem, diák vagyok....) de aztán olyan kis kellemes lett a külseje, nem mondom hogy tökéletes, mert a bőröm megvolt szakadva, de úgy elvoltam vele, formásra visszament. Bezzeg most, ez sose fog visszamenni, már plaszitikai sebésszel is felvettem a kapcsolatot, azt ajánlotta akkor térjünk rá vissza ha minden kilómat leadtam ami pluszként van rajtam. Addig szerintem még eltelik másfél év, szóval addig meg diákmunkából megpróbálom összeszedni a felvarrás árát (300-400ezer :(( )
2009. jún. 21. 18:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, látom kérdezted hogy fogytam. Hülye módszerrel, olyat többé nem csinálok :) koplaltam, de olyan szinten hogy 1 nap kb csak 200 kcalt vettem magamhoz, meg hashajtóztam. 6 hét alatt 25 kiló minusz, a maradék 5 meg utána lassan még lement. Többet olyat nem csinálok!
2009. jún. 21. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!