Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Semmi mellem nem lesz, ha...

Semmi mellem nem lesz, ha lefogyok? És 158 cm-hez hány kg "illik"?

Figyelt kérdés

Most 158 cm vagyok, 57 kg és 80/A-s mellem van, de le szeretnék fogyni 47-50 kg-ra (ez így jó?!) szóval akkor totál semmi mellem nem lesz szerintetek? Végülis annyira nem nagy baj, csak úgy mégis...


Ja és mégegy kérdés, szóval hogy akire már az A-s is kicsi, az mit hord?


19/L


2010. júl. 8. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem lement a mellemből egy csomó.. sőt, szinte csak onnan ment le :( visszacsinálnám, de ha újra eszek csak hasra megy, mellre vissza nem.. :S
2010. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nme lehet megmondani előre ,hogy hány kilósan fogsz jól kinézni,ha edzel és izmos leszel lehetsz nehezebb is ,mint 50 akkor se leszel hájas. De úgy saccra 50-55 körül már jó lesz szerintem,de inkább a tükörnek higyj a mérleg helyett:) Én fogytam 10 kilót,de a mellem ugyanakkora maradt,szóval szerintem ez is genetikától függ.

Utolsó kérdésedben gondolom azt akartad megtudni,hogy akire az A-S melltarto is NAGY ,az mit hord..:) Lehet kapni AA-s melltartót,de szerintem inkább topot hord akire az a-s is nagy,vagy semmit

2010. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jaja,igen,azt akartam megtudni,bocsi :D

Amúgy amikor 64-66 kg voltam, akkor 85/B-s volt a méretem.

2010. júl. 8. 23:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
57 kg pont jó.
2010. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jujj, neeem, nagyon nem jó így :( Hájas vagyok.
2010. júl. 8. 23:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
158 centihez nem jó az 57 kiló. mindig a magasságból kivonva 105-110 az ideális súly.
2010. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Igazából nem kéne ezen aggódnod, mert ha tényleg 80/A vagy, akkor már most nincs melled. Egy 80as mell alatti (tehát a törzsed, a hátad a hájad; mell nélkül) körmérethez az A kosár ugyan is tök kicsit. Szóval fogyjál csak nyugodtan, ha 158 centi vagy és ott 80as körben van is miből ez biztos. Ugyan is a szám nem a melled mérete, hanem a törzsed körben a betű jelöli a melled méretét, amit úgy adnak meg, hogy a mell csúcson mért körméretből vonják ki a mell alattit és a különbés minél nagyobb annál nagyobb a kosár méreted. Az a meg a legkisebb. Na jó van AA de az szerintem csak poén.

Szóval lassan felnőtt nő létedre vagy fogalmad sincs mekkora melltartó való rád, vagy érdekes alakod van és nem kellene filóznod a fogyás kérdésén.

2010. júl. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem kéne fogynod, ha vhol egy kicsit "hurkásodsz" akkor inkább dolgozz rá, és legyen szép feszes, izmos, de ne gebe légy

57 kilo 158 cm-hez sztem jó

2010. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 160cm vagyok és 53kg!

Általában számomra a z ideális 48kg volt.De egyszer 58kg-ig híztam és izmosítottam,tehát nem vagyok már 50kg alatt-de soha nem volt még ilyen jó alakom:)Mellemből nekem is ment de ez vele jár:(

2010. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Milyen mázlista vagy. Én mindig kis melleket szerettem volna, de csak álmodozni tudok a C-s melltartóról is....:(
2010. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!