Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Te hogyan fogytal? Mennyit,...

Te hogyan fogytal? Mennyit, miota?

Figyelt kérdés

Megosztanatok velem, hogy hogyan tudtatok lefogyni? Kb milyen etrendet kovettetek, esetleg 1-2 napotokat is leirhatnatok.

Koszi a valaszokat!:)


2019. márc. 20. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy idepofátlankodok...Én még nem fogytam le, csak kb 2,5 hete kezdtem. Életmódot váltok- csökkentett szénhidrát tartalmú diétával (LCHF étrend)


Eddigi tapasztalataim: centimétereket csökkentek a körméreteim (mell -2, mell alatti rész -7, derék -8, csípő-5cm)

Már ilyen rövid idő elég volt bizonyos pozitív változások eléréséhez. Nálam legalábbis.

- sokkal több az energiám mint valaha

- jobb a közérzetem, és jobban is érzem magam

Az első hónapot az étrend kialakításával, megszokásával töltöm. A 2. hónaptól szeretném beépíteni a rendszeres mozgást is, szépen fokozatosan.

80-100g közötti a szénhidrát

110g a fehérje

115-120g a zsír bevitelem naponta

Ezzel 2000 kalórián belül mozgok kényelmesen. 1900 körüli érték szokott lenni nap végén.


Amúgy isten őrizz, hogy én számolgassak szénhidrátot:) Kalóriabázison vezetem, és ott kiadja a kalóriabeviteled összetételét is zsír, fehérje, szénhidrát arányokat, mennyiségeket grammban. Nagyon hasznos kis oldal:)

2019. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Amióta építkezésbe kezdtem és szemétkedik velem az EMLŰ és az állam megvonta az 5 milliós beígért támogatását és az építő ipari munkások nem a terv szerint haladnak és késik és drágább lesz a buli. Mindeközben 3x annyi a munka a munkahelyen, a fizetés 40 ezerrel kevesebb, mint múlt évben és a dolgozók fele element és az egy főre jutó hatszoros mellett az újakat is nekem kell kiképezni és nincs egy nap, hogy ne kelljen 10 órát dolgozni a 8 óra munkabérért.


Na azóta 25 kg-t a stressz miatt. Magyarország jobban teljesít!

2019. márc. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kalória bázissal és minden nap vagy minimum hetente 3szor kb 1 órát tornázok a BodBot alkalmazás segítségével. 15 kg eddig, még azért bőven van hátra 25 kg minimum.
2019. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Január elsejétől 1200kcal t eszem. Heti 2x zumbázom, + itthon tornázom. Eddig 8kgt fogytam.

Most válság van, múlt hét óta elengedtem magam. Változások vannak az életünkben, nem viselem jól.

Hétfőtől folytatom, még 5-7kgt szeretnék fogyni.

Makrókat én nem nézem, nekem az bonyolult.

2019. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
megkérdezhetem az első válaszolótól, hogy egy ilyen étrend, amire váltottál, az egy nap pl mit tartalmaz?
2019. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tavaly előtt decembertől márciusig fogytam 10 kilót, ennyi felesleg volt rajtam. Kalóriaszámolással, odafigyeléssel eleinte.

A napom úgy nézett ki, hogy reggelire ettem valami lassú felszívódású szh-t, egy marék zabpelyhet, kásának elkészítve, vagy müzlinek, kókusztejjel. Tízórai pár falat volt csak, pár darab korpovit keksz, puffasztott rizsszelet, sajttal, vagy gyümölcs. Ebédre valami fehér húst ettem salátával. Uzsonna szintén valami kis falatka. Vacsora meg nem volt választható, mert a párom nem fogyózott, ennyire külön meg nem főztem. Vagy kis adagot ettem, vagy ha köretes vacsora volt, akkor készítettem magamnak külön karfiol- vagy brokkolipürét. Ha még belefért az aznapi kalóriakeretembe, akkor este még ettem egy kis nasit, pár kocka csokit, kis adag valami édeset stb.

Így sikerült elérni a kitűzött súlyt, viszont nem voltam elégedett. A mozgás fontosságára ez után jöttem rá, ekkor kezdtem el futni.

2,5 km-el kezdtem, eleinte csak egy héten egyszer vagy kétszer mentem. Most már 8 km-nél tartok, és van, hogy 4x is elmegyek egy héten. Eléggé látványos a különbség a mozgás nélküli fogyáshoz képest.

2019. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, még annyi, hogy én a makrókat is néztem, és amikor 55% szh - 15 % fehérjéről áttértem 50 % szh - 20 % fehérjére, akkor tényleg olvadni kezdtek a kilók, még ilyen kicsi eltéréstől is. Amúgy visszaemlékezve, a szh keretet volt, hogy még így sem értem el, a zsírt viszont gyakran túlléptem, nem sokkal, de nem mindig sikerült tartanom, de nem lett belőle gond.
2019. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2018. december 3-án kezdtem, - 14 kilónál tartok. Odafigyelek az étkezésre, kalóriát nem számolok, az ikrek mellett se időm se energiám nincs pluszban erre. Pedig jó lenne. Emellett heti 6 napot Rékázok. A videóit váltogatom.
2019. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SzMHZs ***** válasza:
30 kg kb egy év alatt, az első 15 után találtam rá az Intenset programra, amivel lement a második 15 kg, és több, mint egy éve tartom is a súlyom :)
2019. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Február 11-én kezdtem,azóta sikerült 6,5 kg-t fogynom. 150g szénhidrátot és 1200 kalóriát ehetek egy nap. Meglehetősen sok a felesleg,ezért ilyen drasztikus a mennyiség. Úgy van felbontva amúgy,hogy:

reggeli:30g

tízórai:15g

ebéd:50g

uzsonna:15g

vacsora:40g

Eleinte nagyon nehéz volt,sőt,még néha most is,hiszen még mindig nagyon az elején vagyok a dolgoknak. A számolás része kicsit bonyolult,de viszonylag gyorsan bele lehet jönni. Fehér lisztet,cukrot teljesen elhagytam. Különböző liszteket használok,most van itthon lenmag liszt,zabpehelyliszt,teljes kiőrlésű liszt és teljes kiőrlésű tönkölyliszt. Édesítésre eritritet használok. Az előző szokásaimhoz képest sok vizet iszom,2-2,5 liter naponta. Emellett mozgok is minden második nap nagyjából fél órát kettlebell-lel. És ami a legjobb,volt egy cisztám a petefészkemben és ennek az életmódváltásnak hála felszívódott.Szóval nagyon boldog vagyok. :)

2019. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!