Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Fogytál mióta vega vagy?

Fogytál mióta vega vagy?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem befolyásolta a súlyomat, hogy eszem-e húst, igaz, sosem ettem sokat... Nekem az a logikus, hogy vegaként könnyebb elhízni, de persze igazából olyan nagyon komoly összefüggés nincs. Csak ugye a hús az összetétele miatt alkalmas fogyáshoz, a tipikus szénhidrátos vega étrend pedig nem annyira, bár tudom, hogy kalóriaegyenleg kérdése a dolog. Sőt, a hús kiesésével egy fontos soványabb fehérjeforrással kevesebb lesz, márpedig elég kevés sovány fehérjeforrás van rajta kívül. Ez teheti nehezebbé a dolgot, de jó étrenddel ugyan mindegy, hogy vega-e az ember. S vegaként sem muszáj sok szénhidrátot enni.


Vegaként pont ugyanúgy híztam, mint nem vegaként, ugyanúgy éreztem magam ésatöbbi (sok év volt, egy időben tojást sem ettem). S amikor elkezdtem fogyni, akkor sem befolyásolt a hús léte vagy nem léte. Valamivel könnyebb lenne vele, ha más lenne az ízlésem, de nem az.

2016. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A vegetarianizmus és veganizmus nem fogyókúrás diéta, és hogy a követője kövér vagy sovány, az csak attól függ, hogy (amellett, hogy elhagy dolgokat) mennyire kiegyensúlyozottan, egészségesen táplálkozik. De a két dolog között nincs összefüggés.
2016. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. márc. 29. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem attól függ a kondícióm, viszont mióta nem iszom tehéntejet és nem eszem húst, azóta nem puffadok. Régebben hiába volt lapos a hasam reggel, nap végére mindig felvújódtam.
2016. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogytam is, híztam is, fogytam is, híztam is... folyamatos mozgásban vagyok fel-le. :)

De attól még mert vki vega, nem jelenti azt h lefogy automatikusan, sőt szerintem egy húst is evő étrenddel könnyebben le lehet fogyni.

2016. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, 14 éve vagyok vega, ugyanolyan normális a testsúlyom mint előtte volt. Se nem híztam, se nem fogytam.
2016. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Én fogytam...mondjuk nem csak a húst de a glutént is elhagytam ;) Sokat segített:):)
2016. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen fogytam, mert ugyanannyit ettem, csak a vega kaja sokkal kalóriaszegényebb. Meg nem eszem azt a sok felesleges telített állati zsírt.
2016. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi!mindenkit felpontoztam.Vega vagyok,de 20 kgot kellene fogynom és megoldásokat keresek ezek összehangolására.
2016. ápr. 3. 12:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az indiaiak nem esznek húst, és mégis elég kövérek. És olyan fura formájú a hasuk, nem olyan, mint a kövér fehér embernek.

Persze vannak rettentő cukros és olajosféle ételeik is.

2016. ápr. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!