Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egy hónap...

Lehetséges az, hogy egy hónap alatt leadjak 10 kg-ot? és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
segítsetek. július 31-ére szeretnék minimum 10 kg-ot leadni. eddig rendszeresen jártam futni, meg dátéztam. aztán történt egy "kis" balesetem, ezért nem tornázhattam meg semmit sem 3 hónapig. tehát itt felszedtem pár kilót. meg elváltak a szüleim, minden második héten apumnál vagyok, tehát egy hetet itthon egy hetet ott, és ott nincs lehetőségem futni. kondoterem sincs. esetleg tudtok valamit? NAGYON FONTOS LENNEE!!! KÖSZÖNÖM!!!
2010. júl. 1. 02:27
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Alma és ásványvíz,mindkettő korlátlanul fogyasztható.

Te kérdezted,hogy lehet 10 kilót fogyni egy hónap alatt,ne rám haragudj a válaszért.

2010. júl. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért ne lenne lehetőséged futni? fogod a cipód és viszed ;)
2010. júl. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy hónap alatt 4kg maximum ha nem vagy túlzottan zsiros. az a 4 kiló tényleg zsirból meg le és nemjön vissza.
2010. júl. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Heti fél kg reális, ha nagy túlsúlyod van, akkor max. 1 kg. A többit kamatostúl visszahízod azonnal, ahogy abbahagytad a drasztikus koplalást.
2010. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és 3 hónap alatt felszedni 10 kilót - nagyon nem normális, és nem a mozgáshiány az oka. Vagy koplaltál előtte (diéta?) és azért jött vissza, vagy meg kéne nézetni a pajzsmirigyedet meg a cukrodat, meg nem tudom, szedsz-e fogamzásgátlót.
2010. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehetséges. velem is megtörtént, nem azért mert bajom van, hanem azért, mert szétestem. Változtak a dolgaim rossz irányba, többet ettem, nem figyeltem oda, ez megtörténik sajnos.



Nme lehet 10 kg-mot leadni, de 4-5 kg-mot igen és már az is sokat jelent.


Egyél csirkehúst és mellé csak zöldséget. Napi 2-3 liter cukormentes tea, vagy ásványvíz.

Édesség kizárva. Csak húst, zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket egyél, persze módjával.

Esti futások, nappal torna. Meg lesz az 5 talán még a 6 kg is.


Sok sikert!


21/L

2010. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
09:47 ki mondta h 10 kg-ot? xD. az durva lenne. :/ az értelmes válaszokat köszönöm. ;)
2010. júl. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!