Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék ilyen vékony?

Hogyan lehetnék ilyen vékony?

Figyelt kérdés

A combom is olyan kis vaskos, sonkás..:( Középen pedig összeér.A derekam karcsú, viszont a csípőmön sok a hájacska...

Hogyan lehetne ilyen szép alakom? 168/60

18/l

[link]

Ebben a galériában vannak képek, ilyen alakot szeretnék:$


2010. jún. 30. 14:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Na, úgy látom, sokaknak tényleg ez az ideális. Nem baj, "edzzetek" erre az alakra, azt majd találkoztok a kórházban.

14:53 és követői: NEM. Az egészséges testalkatot senki nem szólja meg, és nem mondják rá, hogy anorexia, stb.

Nem hiszem, hogy egy férfit jobban lázba hoz a fenti képen látható csontkollekció, mint mondjuk az ilyen testű NŐK.(kizárólag az alakjukra gondolok, nem az arcukra/személyiségükre)

[link]

[link]

[link]

És nem tartom valószínűnek, hogy az a "nő" lenne az egészséges, ideális, az előző 3-mal szemben...

2010. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát engem mint férfit egyáltalán nem hoznak lázba az utolsó által linkelt "kedves lányok" akik csak a magazin címlapján csinosak. Az életben tiszta háj és narancsbőr az összes, hiába a sok plasztika és zsírleszívás, pl. Bódi Sylvi Photoshop nélkül:


[link]

2010. júl. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Legyél inkább izmos,edzél..Szerintem nincs annál undoritobb mikor valaki 45kiló,de lötyög rajta minden.. ezért van az,hogy sokan még vékonyan is kövérnek ,hájasnak látják magukat ,mert csak az izmukat bontották le koplalással.. sok sikert
2010. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Jó, őt nem tudom, mért linkeltem be, akkor Bódi Sylvit hagyjuk, bár ezt a nyikhaj csajt se tudjuk, hogy élőbe hogy néz ki, mert 100%, h rajta is végig ment a PS. De a Rába Timinek 3 gyerek után is jó alakja van.

Vagy mondjuk

[link]

Nem hiszem, hogy tiszta háj lenne. PS meg mindenkin van...

2010. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

hello!

nem akarlak megijeszteni, vagy befolyásolni, de aki téged arra bíztat h ez a szép, az hazudik. nekem van egy barátnőm, aki u.így kezdte, kinézett egy példaképet, a végén 35kilóval került a szegedi klinikára, mai napig nem gyógyult meg igazán, rendszeresen visszaesik.. anorexiás.

én se vagyok sovány, sőt,és valahol megértelek, de a drasztikus változás sosem eredményez jót. bármilyen közhely, az egészséges életmód mindig célravezető.

remélem sikerül anélkül megelégedned magaddal, hogy egészségügyi problémáid lennének. sok sikert!

2010. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!