Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék ilyen vékony?

Hogyan lehetnék ilyen vékony?

Figyelt kérdés

A combom is olyan kis vaskos, sonkás..:( Középen pedig összeér.A derekam karcsú, viszont a csípőmön sok a hájacska...

Hogyan lehetne ilyen szép alakom? 168/60

18/l

[link]

Ebben a galériában vannak képek, ilyen alakot szeretnék:$


2010. jún. 30. 14:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ez egy girhes, anorexiás csaj! Ne akarj iyen lenni, de ne akarj Kate Moss se lenni. Próbálj magadra hasonlítani, úgy jársz a legjobban!
2010. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
linkelsz képet magadról?
2010. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

14:53-as: Teljesen egyetértek veled! :)

Velem is ez a helyzet. Mindig is kövér voltam, 160 centimhez 75 kiló. Ekkor kezdtem el fogyókúrázni. 1 év alatt 25 kiló ment le. Akik a kövér korszakomban nem ismertek, mind azt mondják, hogy hú de jól nézek ki, anyámék meg hogy már csúnya sovány vagyok. De csak azért látnak csúnya soványnak, mert kövéren szoktak meg, meg hát ők se épp modell alkatúak. :D Ha nem eszem a cukros-krémes sütiből, akkor meg már rögtön koplalok. :D

2010. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
nekem pont ilyen alakom van (hozzá teszem genetikailag ilyen vagyok) és egyszerűűen gyyűlölöm...van ellem meg fenekem is de akkor is....utáálok ilyen vékonynak lenni. 163 cm vagyok és 45-46 kg. 5-5 kg akarok hizni...de ha gondolod csrélhetünk:)
2010. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

lehet, hogy tanulságos, én is írok saját tapasztalatot:


voltam 170 cm és 50 kg. sokszor mondták irigykedve, hogy de jó alakom van, néha meg azt, hogy kicsit hízhatnék. örültem a bókoknak, de hogy voltam ilyen vékony? komoly koplalásokkal (17 voltam ekkor) már-már kezdtem belemélyedni a dologba, én még így is kövérnek láttam magam, stb, stb. egyszóval anorexiás kezdtem lenni (vagy talán az is voltam? )

aztán megismertem a leendő férjemet, neki már nem kellett megfelelnem. akkor ettem és azt, ami jól esik. most vagyok 58 kg és jól érzem magam. most látom, hogy vékony vagyok, de nem vagyok deszka. már mondták, hogy van egy kis aranyos pocim. és most már nem mondhatják, nem zavar. :)


az a lényeg, hogy az ember magával legyen összhangba,ne legyen elégedetlen plusz pár kiló miatt, mert az megkeseríti az életét.

2010. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:)

Nem tudom, lehet ízlés kérdése de számomra ilyen az ideális alak.Biztosan igazatok van hogy alkati kérdés is,lehet akkor egész életemben koplalnom kéne ha ilyen vékony szeretnék lenni.:(

A saját alakomat nagyon nem szeretem, túl vastag, túl kerek.

Nehéz lenne lefogynom 45-re?Ha adtok vmi jó tanácsot kipróbálom.

2010. jún. 30. 15:40
 17/25 anonim ***** válasza:

saláta:)

szerintem is jó alakja van a csajnak, nem is olyan vékony, pont jó

most én is fogyózom, de az beillene diétának is 160 cm és 50 kg vagyok, ismerőseim szerint pont jó vagyok úgy ahogy most vagyok, de én szeretnék 45 kg lenni és persze formás is, minden nap tornázom és azt eszem amit akarok, de nagyon keveset és nagyon sok vizet iszom

reggeli e bögre tej, és valamilyen szendvics (kicsi)

ebéd hát ami éppen van, de nagyon kevés ugyanis az itthoni kaják mind hizlalnak

uzsonna pirítós vajjal lekvárral, hát ebből is egy nagyon kicsi, fél szelet kenyér

ezt ettem ma, de holnap lehet már változni fog, attól függ mi esne jól

igyekszem azért nem kienni a hűtőt, az étkezéseim között nem eszem semmit csak iszom

hát sok sport, torna (Rubint Réka nekem elég jó), és úszás ha van rá lehetőséged

16L

2010. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Hjaj, ne is mondd, Kérdező, én is ilyen alakra gyúrok. Ha magas nem lehetek, legyek sovány!! Valami szép legyen bennem legalább... -.-

160cm és 59kg vagyok :S Másfél-2 hete 62 voltam. Egy nap 1x eszek csak.

Hát sok sikert neked!

2010. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
utolso! nem vagy tul okos, ha napi 1x eszel:S:S
2010. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
na akkor aki a koplalással szerete megszabadulni annak elmondom milyen következményei lehetnek mindenesetre nálam ezek jöttek: mensi nuku max két nap és bár már jól vagyok vagyok még most is össze vissza van míg előtte semmi gond nem volt vele, hajam fele kihullott, az anyagcserém lelassult és többféle vitamin hiány is kialakult! Ó hajrá mindenkinek! Én mikor elkezdtem nem voltam olyan okos, h utána nézek ennek, de ti akik itt olvasgattok simán ne legyetek már hülyék ha mindenki szajkózza, h mik a következmények! Napi egy étkezés szintén koplalás!
2010. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!