Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék ilyen vékony?

Hogyan lehetnék ilyen vékony?

Figyelt kérdés

A combom is olyan kis vaskos, sonkás..:( Középen pedig összeér.A derekam karcsú, viszont a csípőmön sok a hájacska...

Hogyan lehetne ilyen szép alakom? 168/60

18/l

[link]

Ebben a galériában vannak képek, ilyen alakot szeretnék:$


2010. jún. 30. 14:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

sztem ez a csaj undorito!

ne legyél ilyen!!!

2010. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Adja isten hogy ne legyek ilyen undorítóan vékony soha :D

Amúgy diétázz meg sportolj és ha minden jól megy lefogysz..

2010. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Ahhoz, hogy ilyen vékony legyél, le kell adnod 20 kilót. Ezek a lányok 175-185 centihez 45 kilók, neked 168-cal kb 40 kilóra kell lefogynod és pont így fogsz kinézni.
2010. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szerintem sok sporttal. 55 kiló alá nem kéne menned, mert biztos lesz olyan, aki már azért is megszól...


Egyél egészséges ételeket, sportolj naponta minimum 1 órát. Futás, vagy konditeremben bicikli, taposógép. Kezdj el súlyzózni, nem leszel tőle nagyon izmos, csak formálja az alakod.


Jó alakja bárkinek lehet, de olyan mint a képen nem biztos, mert nagyban adottság kérdése.

2010. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
fúj, randa gebe...mit gondolsz, mennyit koplal ez a csaj?
2010. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
14:48 sporttal? azon a csajon egy deka izom nincs...:S
2010. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Előző vagyok. Hát felháborító, aki azt írja, hogy a képen látható lány undorító. :D


Én férfi vagyok, és nekem a vékony lányok tetszenek. Ennek ellenére nem mondom azt egy kövérkés lányra, hogy undorító, pedig az biztos, hogy egészségtelenebb, mint aki sovány.

2010. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A duci lányok szeretik maguknak bemagyarázni, hogy aki egészségesen vékony az undorító, koplal, anorexiás.


Én kövér voltam, de rengeteget tettem érte, 2 év alatt lefogytam 30 kilót és azóta sokkal nagyobb sikerem van a fiúknál :-) A kövér ismerőseim csak mondogatják, hogy nézzek már magamra hogy nézek ki, meg ez már beteges, de nekem ne a 110 kilós 160 centis nagynéném mondja meg, hogy mi a jó.

2010. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
anorexia határát súrolja ez a lány. lehet, hogy ő ilyen testalkat, de ha te nem vagy ilyen alkatú és fogyózni kezdesz, akkor ha te már így fogsz kinézni, az már nem lesz egészséges számodra. jó a testsúlyod, max 2-3 kiló fogyás lenne ideális neked, ha nagyon szeretnéd.
2010. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Ez egy csontváz vagy mi ???????

Hát ilyen ne akarj lenni !

Szerintem a pasik jobban szeretik azokat a csajokat akiken van mit fogni !

2010. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!