Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nagyon vékony?...

Hogyan lehetnék nagyon vékony? (KÉPEK, help! )

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Utálom h van rajtam felesleg...és sehogyse megy le hiába sportolok és eszek egézségesen...

17L


2011. szept. 20. 16:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Ez anorexia.
2011. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
cm? kg? nem biztos h mindenki kitud igy nézni..ez részben genetika, pl. én soha...ha megszakadok akkor se tudok majd igy kinézni mivel k4rva izmos a combom. Szóval..ez ettől is függ.
2011. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
167 cm vagyok és kb 60 kg körül ... nekem úszógumi az ami nem akar lemenni és narancsbőrös a combom:'(
2011. szept. 20. 17:20
 4/20 anonim ***** válasza:

huhh.. de jól néz ki valaki.


ne egészségesen egyél és sportolj, hanem kövess komolyan belőtt szálkásító étrendet és csinálj teljes testes súlyzós edzést (esetleg saját súlyosat). de ha lement a zsírod arra amit jónak látsz, esetleg utána kezdj tömeget növelni, és izmosíts.. nem lesz könnyű, valszeg nehezebb is mint a fogyás, de jót tenne (a plusz zsírt utána is leadhatod újra).

de egyéb tipp - tömegelj most (rá is tudsz ám keresni, de kérdezhetsz is, nem tudom tudod-e miről beszélek) és ha pár hónap, 1 év alatt tényleg felszedsz egy minimális izmot, és utána kezdesz szálkásítani tehát zsírból fogyni (több izom több energiát is használ el) úgy a vége sem a tipikus tinipi.csák esete lesz: elkezdenek fogyózni a semmi izomzatuk mellett, a fogyást is sz.arul persze, és akkor nézik, hogy ha vékonyak is miért ilyen löttyedt narancsbőrös az egész testük, és véletlen sem jönnek rá hogy azért mert buták, és ebben a társadalomban a butáknak nincs tér igazán. elhiszik a menő divatdiétákat stb -> beszo.pták.


egyéb tényező még a genetika, ha jó diétát is követsz, lehet a csípődről megy le utoljára a zsír, addigra már melled stb. is lecsökkenne, tehát érdemes lehet esetleg egy önértékelési szempontot is változtatni.. úgy értem lehet, hogy neked éppen valóban fölösleges lenne 1 grammal is több zsírt leadni, tényleg az izmaid erősítésén kéne dolgozni. ezt már te döntöd el..

2011. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

jajj Aczél, hiába írod a kérdezőnek hogy tömegeljen, te is tudod mi lesz rá a válasz...

"deeeééén nem akarok kigyúrt izmos bika lenni"

meg amikor meglátja, hogy feljött 1 kg, akkor jaaajjjuramisten most aztán szétkoplalom a világot, mert ez tarthatatlan :D

tudod a legtöbb nő szemében kiló le: király vagyok fuck yeah, kiló fel: zsíros tehén lesz belőlem. Mindegy, miből áll az a kiló. Ezért nem fogod tudni egy 3gyerekes 40es nőnek soha megmagyarázni, hogy miért nem jó a 90 napos. Ő csak azt látja, hogy 10 kiló lement róla, akkor ő az istenkirály.

A lányok nehezen szoknak rá, hogy ne a mérlegnek, hanem a tükörnek fogyjanak, mert a tükörben azt látják, amit látni szeretnének. Ezért a sok anorexiás... És ez alól nagyon kevés kivétel van, én már jan. óta tolom a diéta+mozgást, néha visszaállok súlytartóra (strapásabb időszakban), aztán meg kcaldeficitre, és már egész jól nézek ki, de az agyamban mindig ott motoszkál az a gondolat, hogy éééén? 70 kg? Pedig a 90-63-93 már nem az a droid kategória, de akkor is, 70 kg??? :D:D

2011. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

"kövess komolyan belőtt szálkásító étrendet és csinálj teljes testes súlyzós edzést (esetleg saját súlyosat). de ha lement a zsírod arra amit jónak látsz, esetleg utána kezdj tömeget növelni, és izmosíts.."


ez agybeteg..17 éves lányból terminátort csinálni. gratulálok az ötlethez. elhiszem, hogynagy budibilder.hu rajongó vagy, és csak ez az életforma lebeg a szemed előtt, de vedd figyelembe, hogy nem egy 30 éves férfinak adtál tanácsot, hanem egy 17 éves kamasznak.


Drága semmi szükséged tápokra, meg tömegnövelőkre, a lényeg az, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyire szükséged lenne, járj többet gyalog vagy biciklivel, és ne busszal, sétálj sokat, s kerüld a vacsorát. Ha lehet a köreteket cseréld le salátára, azzal is nagyon finom, és a sok hús mellé legalább lúgosítassz is egy kicsit. ha el van savasodva a szervezeted a sok hústól, az is nehezíti a fogyást. Igyál meg egy nap 2-3 liter vizet, ha nasizni akarsz, egyél almát, körtét, barackot (gyümölcsöket). Nem nehéz ez, csak akarni kell. Lányoknak pedig nagyon sokat segítenek ezek a fitnessz dvd-k: RRéka, Bíró Ica, Zumba, ilyesmi.

2011. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"ebben a társadalomban a butáknak nincs tér igazán."


Hülyével nem vitatkozom, mert pont a hülye nem tudja magáról, hogy hülye, és ő mindenkinél okosabb..


Én a konditerembe járok, kardio edzést csinálok, kedvemtől függően, 1-1,5 órát. Tehát összességében nem sok..

Második alkalommal bepróbálkozott nálam a személyi edző..összehordott fűt-fát-bokrot, ilyen szálkásítós, tömegnövelős, állandó húsevős hülyeségeket, mondtam neki, hogy köszi, egyénileg szeretnék eredményt elérni. Neten megnéztem, hogy melyik gépet hogy kell használni, meg hogy kell a súlyzókat fogni, tartani, húzogatni (mostanában súlyzós edzés is befigyel) hogy tényleg eredményes legyen...Nemrég mikor leadtam a bérletem, ott volt a pultban ez a személyi edző is. Mikor elmentem, még egy kis beugrónál engedtem vizet, hallottam h megkérdezi a rec. csajt, hogy a másik személyi edzőhöz járok-e...s mondta neki a csaj, hogy nem járok személyi edzőhöz (nála kéne időpontot egyeztetni) ebből gondoltam (meg persze érzem és látom is) hogy magamtól is látványos eredményt értem el. Plussz költség és tápok nélkül..s azt eszem, amit a család..egyik nap húst, másik nap káposztás kockát, harmadik nap fánkot :D

2011. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"miért nem jó a 90 napos. Ő csak azt látja, hogy 10 kiló lement róla, akkor ő az istenkirály. "


Nem hiszem el, hogy nem értik, az a 10 kiló csak kiló, de a valódi fogyás a ruhaméretekben van, hogy a régi felső meg nadrág újra jó... Érdekes, ismerek 90 naposozókat, ugyan olyan fittek maradtak, mert mellette jártak futni, ill. olyan mozgást végeztek mint előtt is. Összességében csinosak lettek, fittek, boldogok. Tehát Csinosak!! lesz a rom hány kiló, de csinos lett!

2011. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

utolsó, menj már a rákba, te miről beszélsz?

17 éves lány legyen zsíros puhány telisz.art zokni? miért? mert te az vagy? neked nincs gyakorlatilag izomzatod, akkor egy 17 éves lánynak nehogy emberi formája legyen? azt hiszed 1 év kemény edzés alatt majd kigyúrt állat lesz te ostoba!? nem tudom mihez értel, de ehhez nagyon nem, ne kritizáljál már pont engem.

2011. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nincs is mérlegem-.-" kb vagyok annyi amennyi. Legutóbb MÉRTEK kötelezően suliba.

Én tükörben nézem és látom,esetleg ruhaszámváltozás.

Másik.honnan veszed h ezt fogom válaszolni? Nem vagyok hüly*e provokatív bun*kó aki csak kérdez de nem olvassa el a válaszokat vagy nem fogja fel a lényegét.

Kérdésem azon felé irányult h hogyan lehetnék vékony. EGÉZSÉGESEN nem pedig izmos. ha izmos akarnék lenni mondanám h hogyan tudnék tömegelni..<-ez lenne a kérdés.

Bár már hozzászoktam h szinte aligkapok választ a kérdésemre. De legalább vki fáradt és írt annak köszönöm.

Igen Rubint Rékát tornázom (20 perc önmagadért+40perces ha van időm) és teljesen korrektul étkezem. Futni nem szoktam mert egyáltalán nem birom , megfulladok.

Ezért nem értem miért vagyokolyan amilyen...

2011. szept. 23. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!