Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nagyon vékony?...

Hogyan lehetnék nagyon vékony? (KÉPEK, help! )

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Utálom h van rajtam felesleg...és sehogyse megy le hiába sportolok és eszek egézségesen...

17L


2011. szept. 20. 16:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

figyi, le tudnád írni kb hogy egy napi kajálásod hogy néz ki? mert lehet hogy ott a bibi, hogy esetleg átléped a szükségletednek megfelelő kcal-t.

ha ez a gond, akkor csak csökkenteni kell azt 200-300 zal kb, és melette tornázni ahogy eddig tetted:)

2011. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
utloso vagyok : mármint azt a kcal szükségletet,amivel fogyhatnál
2011. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nemnagyon számoltam ki:S de elvileg napi 1100 kcal fogyasztottam kb.

Reggeli: teljes kiőrlésű kenyér (saláta,paprika) csirkemellsonka (margarin nemvolt:/) Fél liter víz ( a sulibanxD)

Tízórai: 1 alma

Ebéd: Rízs zöldségekkel

Uzsi: az most kimaradt nem voltam éhes xD :/

Vacsi: 2 körte meg 1 narancs ...

:)

2011. szept. 23. 20:25
 14/20 anonim ***** válasza:
margarin nem kell, több hús, energiát meg belőni. jellemzően 1200kcal fölé.
2011. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Növésben vagy, ez csak gyarapodni fog, inkább próbáld meg szinten tartani magad, mert szerintem nagyon csinos vagy, ezekre a fogyókúrás módszerekre pedig idejével sajnos ha akarod ha nem szükséged lesz.Tartalékold az energiáid akkorra, most pedig próbáld meg élvezni hogy ilyen formás csinos kiscsaj vagy!!:-))
2011. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De egyébként igazából ezekben a pózokban pont nem látszik hogy honnan gondolod hogy fogynod kéne, rakj fel egy álló képet, m ez a 2 majdnem ugyanaz.
2011. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

8:32

fogyókúrás módszerekre baromi kevés embernek van/lesz szüksége (megkockáztatom senkinek)

testzsírcsökkentéssel más a helyzet. de ezt nem nevezném fogyókúrának (ahol végső soron inkább nő a testzsírod, de a tömeged is)

2011. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

8:32 vagyok

nem igazán értem hogy mit írtál, milyen zsír nő fogyókúrától, meg hogy senkinek nem lesz szüksége fogyókúrára?? Mivan??

2011. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez a kislány nagyon csinos, én csak azt nem látom-ezekeben a 'póz'-okban, hogy hol a felesleg, szép szálkás, feszes mindenhol, inkább az érdekelne, hogy hol van az a felesleg amit le akar adni??
2011. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
fogyókúra nevű dolgok jellemzője, hogy azok szerint eszel, kicsit csökken a tömeged, aztán pár hónap múlva zsírosabb leszel mint előtte korábban. erre írtam, hogy senkinek sincs szüksége rá. de írd le, ha másképp tapasztaltad vagy másképp gondolod!
2011. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!