Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm vagyok,52-53 kg!...

160 cm vagyok,52-53 kg! Legalább 5 kg-t szeretnék fogyni! A munkám miatt nincs időm mozogni, mire hazaérek örülök h lefekhetek! Koplalással 2 hét alatt lehetséges lenne leadni a kilókat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
52 kg/160 cm eleve egy gebe liba vagy....de koplalj, ha akarsz, legalább visszaszeded a dupláját és végre jól fogsz kinézni
2010. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem. koplalással csak azt éred el h ideges, ingerült leszel mert alacsony a vércukorszinted, állandóan fáradt, kimerült leszel, nem fogsz birni koncentrálni.vmi mást kéne kitalálnod.de sztem 2 hét alatt 5 kg -t a te méreteidböl nem lehet leadni,ha meg igen az ugyis visszahizod( több feleslegböl könnyebb fogyni mint kevésböl)
2010. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha még nem is láttál miért gebe libázol le? Nem vagyok kövér ez tény, de van rajtam felesleg...nem túlzom el! Pl 92-es a csípőm, 160 cm-hez, ez azért szélesebb az átlagnál, a pocim is van, nem beszélve az 53-as combomról! Azért remélem így már érted! Nem sok, de szeretnék vékonyabb lenni pár centivel
2010. jún. 28. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább alakot formálj!! Rubint Réka+ futás.

Pontosan -de pontosan ugyanezzel az adatokkal kezdtem én is:)

Most is ugyanennyi vagyok de feszes és centikbe sokkal vékonyabb.Pl nekem is 93-as volt a csípőm,most 84!

Combom 54-48 stb...de már izmos vagyok:))

Sok sikert és rengeteg kitartást.

Nehéz ezzel a testalkattal :(( 1/2kg is 3-nak látszik:((

2010. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, olyan jó hogy itt hamar választ kapok mindenre :) És igazad van utolsó válaszoló...elég fura alkat ez :P Írtam hogy nemigazán van időm, sem energiám a munkám után mozogni, de majd valamit kitalálok :) Köszi:)
2010. jún. 28. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ugyanezek a paramétereim. utálom:(

koplaltam már, de többet szedtem vissza. úgyhogy inkább azt ne csináld:S

én 3x eszek egy nap, csupa egészséges dolgokat. remélem ezzel eltudok érni valamit

2010. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tila_Tequila ***** válasza:

Nem koplalnotok kell, hanem MOZOGNI! Akkor szép, formásak lesztek :)

Bárcsak én ennyi kg lennék... :( Én 68 vagyok, Na rajtam aztán van husika :P

2010. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Nyugizz, szépség , már nagyon jó alakod van ! :-)
2010. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a koplalással csak azt éred el, hogy még kevesebb energiád lesz. inkább próbáld átvariálni az étrendedet, sok hozzászólást olvashatsz itt, hogy mit és mikor egyél. mozogni pedig muszáj lenne, mert még ha le is adod diétával azt az 5 kilót, lehet hogy a végeredménnyel nem leszel megelégedve, mert löttyedt lesz a feneked/combod. szóval próbálj meg beiktatni heti 3x fél óra futást az életedbe!
2010. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az 53-as comb teljesen normális a te magasságodhoz. A csípőd is csak éppenhogy (kb. 2 cm-vel) nagyobb a megszokottnál. Viszont gondolom nincs úszógumid és szép a derékvonalad. NA, ez a lényeg egy nőnél, a széles csípő kimondottan szexi, bár én lennék ilyen alkatú (nekem inkább a derékra megy a felesleg). Mondjuk rajtad semmi felesleg nincs így látatlanba, a paramétereid alapján abszolút a vékony nők kategóriába tartozol. Igen, alacsony vagy, épp ezért ha 5 kg-t lefogynál, az igen-igen drasztikusan meglátszódna az alakodon. Szóval ne tedd. Ha nagyon fogyhatnékod van, akkor max 50 kg-ra fogyjál, annál kevesebbre semmiképp. Jah, barátnőm amúgy 158 cm és szintén 53-as a combja és hát mit mondjak... egy bombázó, az összes pasi odavan érte és k.rva jól áll neki a szoknya!!!
2010. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!