Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha nincs kedvem enni?

Baj ha nincs kedvem enni?

Figyelt kérdés
Napi 2x 3x eszek esetleg este 1 kicsit és vége.
2010. jún. 23. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit eszel és mennyit.
2010. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, én se nagyon eszek, de én inkább csak lustaságból.

Ha elém raknának mindenféle jó kajákat, azt megenném, de ha nekem kell vásárolni, meg főzni, akkor már jóval kevesebbet esek :)

2010. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

olyan átlag ember adagot eszek. sosem eszem magamat túl.

az ebédet szoktam enni. reggelire joghurt+párizsis kifli, gyümölcs, ritkán csoki

2010. jún. 23. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem, mi a probléma. Ha normál adagot eszel naponta 2-3-szor, nem vagy éhes, ez normális. Meg tudnád fogalmazni pontosabban, miért probléma ez neked?
2010. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség lenne magunkat mindig tömni. Nem vagyunk libák :)

Persze van sok ember, aki idegességében eszik, rossz kedvében eszik, tévé nézés közben eszik, unalmában eszik, aztán jól meg is hízik és utána szenved hogy nem tud lefogyni. Szerintem inkább örülj neki hogy nem vagy kényszer zabálós :)

2010. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha napi 3-szor eszel az normális,bár attól függ mit,volt hogy én is napi 3-szor ettem,de mondjuk csak gyümölcsöt vagy kefírt:D
2010. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!