Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mostanában nincs kedvem enni....

Mostanában nincs kedvem enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég stresszes időszakom van pár hete, nem nagyon tudok enni, nincs is kedvem.

Eddig fogytam pár kilót, de többet nem szeretnék.


Van valami olyan "szer", amiben minden szükséges tápanyag benne van ,ami kell a szervezetemnek?


Nem akarok tovább fogyni és az izmomat, meg a mellemet se szeretném elvesziteni :S

enni meg nem birok. :S


Vannak ezek a turmixok, nem lennének jok arra, hogy helyettesitsék a kaját erre a pár hétre, mig rendbejövök?


2010. júl. 31. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Cukros túrós banános turmix?

Nem tudom, hogy sportolsz-e? Ha nem kicsit menj el futni tuti meghozza az étvágyad :P És fel a fejjel ne mérgelődj ennyit!

2010. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg szex? Legjobb nyugtató szer! És mindig éhes leszek utána :)
2010. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért szerintem egy-egy szendvicset valahogy csak le tudsz gyűrni, de ha tényleg nem megy akkor krémleveseket is csinálhatsz. ha nem eszel rendesen (koplalsz)mindenképp fogyni fogsz és izomból is, hiába iszol turmixokat.
2010. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
velem is így van :(
2010. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menj inkább futni, az agyad is megnyugszik, kikapcsolódsz, a stressz is csökken és éhes is leszel
2010. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen szer sajnos.

Próbálj gyümölcsöket enni, de sajnos fehérjére is szükséged lenne.

2010. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!