Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak nekem nincs kedvem mozogni?

Csak nekem nincs kedvem mozogni?

Figyelt kérdés

Én 1 hete tiszta roncs vagyok.

Kezdődött azzal hogy megjött a havim, akkor 2 napig azért nem tudtam mozogni.

Aztán jött ez az sz@r idő. Nekem azóta folyamatosan hányingerem van, ha elkezdek tornázni ugye felmegy a vérnyomásom, akkor a fejem lüktet, szét akar robbanni.. Ráadásul felkelek reggel, és 1 óra múlva vissza kell feküdnöm aludni.

Tiszta roncs vagyok, és ha ráveszem magam a mozgásra, 5 perc után lefordulok a szobabicikliről :(


Csak engem visel meg ez az időjárás ennyire? ja és ne mondjátok, hogy lusta vagyok, mert eddig 8 hónapon keresztül minden nap mozogtam 1,5 órát...


2011. jún. 30. 16:32
1 2
 1/19 bix ***** válasza:
időjárás, hormonok, de a kaján nem változtattál? van elég ch?
2011. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mindent ugyanúgy eszek mint eddig. Na jó, talán kicsit többet is ettem a menzesz miatt, de kevesebbet egyáltalán nem, ch mennyiség is maradt.
2011. jún. 30. 16:38
 3/19 bix ***** válasza:
frontra lehet érzékeny vagy... más ötletem tényleg nincs. nekem semmi bajom nincs, ma is megyek edzeni, tegnap se volt vész.
2011. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
na de ennyire érzékeny lehet rá? Vagy ez ilyen öröklött dolog? Mert anyukám is szinte meg van halva.. (hú de hülyén hangzik a szenvedő szerkezet magyarban:DD)
2011. jún. 30. 16:41
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem sincs mindig egyformán kedvem, de van egy receptem: ülj le a számítógép elé.... válogass a kedvenc zenéidből egy albumnyit, és hallgasd őket pl. biciklizés közben, jó tempós, pörgős zenék legyenek!:D
2011. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Próbáltam. Sőt, még a kedvenc filmemet is betettem, kerestem jó műsort a tv-ben..

De ezek a keresgélések tovább tartottak, mint maga a biciklizés.. :( Sírni volt kedvem 3-4 perc után..

2011. jún. 30. 16:43
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia, ha ez megnyugtat én is.. Pedig múlt héten vettem új úszódresszt is, hogy ezen a héten van időm még úszni is eljárni, erre meg se bírok mozdulni egész nap.. Ma elindultam futni kettőkor (addigra bírtam összeszedni magam), ahogy elindultam 10 percre rá rámszakadt az eső..
2011. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A biciklizést és is halálosan szoktam unni, egy ideig 30-40 percet csináltam, de mostmár nem csinálok szinte semmit.. Több kedvem van az ugrókötelezéshez, felüléshez, fekvőzéshez.. gugolásból is néha csinálok párat, csak az nem ér semmit az a probléma.Ha nem birod csinálni akkor erőltesd magad, minimum fél órát mozogj! Napi 15 perc biciklit minimum, és ha van ugróköteled próbáld ki.. Nekem csak a biciklihez nincs kedvem abszolút de más torna jöhet.
2011. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha öröklött lenne, már kijött volna eddig.

Nem írtad, eddig mennyit ettél. Lehet, hogy mostanra éhezett ki annyira a szervezeted, hogy nem megy tovább.


Amúgy az időjárás engem is megvisel, az elmúlt egy hétben ez a 3. fejfájásom. + Nekem is megvan.

2011. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak velem van a gond. Az utóbbi 1 hétben kb csak feküdtem, aludtam és ha kimozdultam is elfáradtam 10 perc után, olyan mintha nem lenne erő a végtagjaimban. + még a fejem is fáj. Igaz hogy azóta szinte nem is eszem (lelki gondok) minden esetre ma elhatároztam hogy akkor is mozgok egy kicsit, szóval betettem a kedvenc cd met (amit én állítottam össze) és elkezdtem erősíteni. Először nagyon nehezen ment, de utána meg már újra éreztem a vérkeringést a lábaimba, és új erőre kaptam :) próbáld meg de ne a biciklizést, hanem ami mindenedet megmozgatja;)
2011. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!