Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak nekem nincs kedvem mozogni?

Csak nekem nincs kedvem mozogni?

Figyelt kérdés

Én 1 hete tiszta roncs vagyok.

Kezdődött azzal hogy megjött a havim, akkor 2 napig azért nem tudtam mozogni.

Aztán jött ez az sz@r idő. Nekem azóta folyamatosan hányingerem van, ha elkezdek tornázni ugye felmegy a vérnyomásom, akkor a fejem lüktet, szét akar robbanni.. Ráadásul felkelek reggel, és 1 óra múlva vissza kell feküdnöm aludni.

Tiszta roncs vagyok, és ha ráveszem magam a mozgásra, 5 perc után lefordulok a szobabicikliről :(


Csak engem visel meg ez az időjárás ennyire? ja és ne mondjátok, hogy lusta vagyok, mert eddig 8 hónapon keresztül minden nap mozogtam 1,5 órát...


2011. jún. 30. 16:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én imádok biciklizni, szóval nem azzal van a baj.


Nem koplalok, és nem hiszem, hogy 8 hónap után éhezne ki a szervezetem...

2011. jún. 30. 17:22
 12/19 A kérdező kommentje:

20 percet szoktam csinálni a norbi fitness kickbox dvd-ről, azt a részt, ami a felsőtestet mozgatja meg. Utána biciklizek 1 órát.

De a dvd sem ment

2011. jún. 30. 17:23
 13/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vagy egyedül. Sehogy sem tudom magam ràvenni, h tornàzzak minden nap legalåbb 10percet(na jó az elég kevés de jobb mint a semmi:-D), a futàsba is belekeztem az idén kb 6 alkalommal, de 2-3napon keresztül voltam és ennyi. Van olyan idôszakom, h nem tudok egy helyben ülni, mozognàk meg ilyesmi, màskor pedig alig vàrom, h àgyat èrjen a fenekem.:-P
2011. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
En is pont igy vagyok,hetfon voltam utojara kondiba,de megfogadtam,h holnap megyek akarmennyire leszek faradt.Neha nem art 1 kis piheno;)
2011. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Máskor semmi baj nem volt ezzel, szeretek mozogni.

Amúgy 16 éves vagyok.

Egy kis pihenő.. oké, de nem 1 hét.. :(

2011. jún. 30. 18:27
 17/19 anonim ***** válasza:
1 hét az semmi
2011. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én rosszul avgyok ettől az időtől:S Reggel ,amikor felkelek elkezdek szédülni vagy,ha felállok valahonnan:/ iylen párás fülledt az idő:S tegnapelőtt próbáltam futni,5 perc utén azt hittem ,h nem íbrom tovább! Viszont azt mondtam maganak,h De azért is meglesz az 1óra mozgás,és 20 perc után már egyre kevésbé voltam rosszul,a végén már bántam ,h nem cisnáltam többet:)
2011. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
utolsó avgyok: és a fejem is iszonytaosan fáj,pedig nem szokott:S
2011. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!