Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni fogok, mert nincs...

Hízni fogok, mert nincs kedvem enni?

Figyelt kérdés
Ez így furán hangzik, tudom. :) Szóval az a helyzet, hogy mostanában egyszerűen nem kívánom az ételt. Ha nagyon muszáj, akkor eszek egy joghurtot vagy gabonapelyhet (igen, a gonosz cukor), vagy egy-két puffasztott rizsszeletet, de ezeket is nagyon hanyagolom, szóval az utóbbi időben nem nagyon eszem. Mindenképp elkezd raktározni a szervezetem, szóval nőni fog a súlyom? Mert így vizsgaidőszakban a mozgás kb. nullára redukálódott, de nagyon nem szeretnék extra súlyt hízni. Kényszerítsem rá magam a kajálásra, és legyen 4-5x kisebb adag, akkor is, ha nem kívánom, vagy maradhat így, csak a gabonapehely helyett délelőtt legyen gyümölcs, este meg mondjuk fehérjének túró?
2011. máj. 24. 13:20
 1/3 anonim válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésedet :)
2011. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem olyan biztos az:) Amikor én érettségiztem, annyira be voltam rezelve, hogy szinte semmit nem volt kedvem enni. Viszont a vizsgák miatt rengeted csokoládét, szőlőcukrot és (vízen kívül) csak kólát fogyasztottam. És több kilót lefogytam!!! Szóval nem biztos, hogy elkezdesz raktározni, de azért jó lenne rendes ételeket enni, a gyümölcs jó ötlet, ha nehezebb nem megy le.
2011. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem fogsz raktározni! itt nagyon dobálóznak a raktározás kifejezéssel de ez csak masszív többnapos éhezés után történik!
2011. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!