Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 év alatt mennyit fogyhatok?

1 év alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
102 kg vagyok.Holnaptól kezdem a fogyókúrát,ami abból áll,hogy este 6 után nem eszem,próbálom elkerülni a tésztát,kenyeret,és több gyümölcsöt enni.Heti 3* megyek 1 órás aerobicra.Ha 1 évig csinálom mennyit fogyhatok?
2010. jún. 22. 03:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak egy javaslat: ne aerobickal kezdj, mert az első óra alatt-után ájultan fogsz összeesni és a szivednek, izületeidnek is ártasz vele. Ennyi túlsúllyal először sétálj, gyalogolj gyorsabban APRÁNKÉNT, kezdj 10-20 perccel, amit kiegészíthetsz kifejezetten neked való duci tornával (norbi). Egyébként ha jól és egészségesen csinálod kb 0,5-1 kg/hét a reális. Hajrá, ügyesen!:)
2010. jún. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Max 20kg-t de lehet hogy anyit se ez nem igazán fogyókúra bár ha eddig teljesen egészségtelenül ettél akkor lejön az a 20kg.
2010. jún. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!Én 94kg voltam 1hónappal ezelőtt és most 83 vagyok.Annyit csinálok,betartom az 1200kalóriás diétát és naponta 30-40percet hullahoppozom.(Műanyag sóval megtöltve)

Nekem bevált.

Sok szerencsét!

2010. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt 11 kg?

1200 kalórián nem élhetsz életed végéig, viszont 1500-tól már minden visszahízol majd. Túl gyorsan fogysz! Miért nem hiszed el mások tapasztalata alapján?


Kérdező, az elején valószínűleg heti 1 kg-t tudsz leadni, később csak heti fél kg-t. A cukrot és a cukros dolgokat is kerüld, és zöldségeket is egyél.

2010. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 menj el egy háziorvosi kivizsgálásra ;)

2 ahogy az első írta, ne aerobikkal kezdj, mert tönkre vágod a térded

3 van kutyád vagy van lehetőséged egyet befogadni, ha igen, akkor menjetek jó hosszú sétákra kezdetben ;), utána, lehet közösen futni pl.

4 úszás is jó nagyon, pláne így nyáron

2010. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a 11:43-as jól irta, az úszás a legjobb és leghatékonyabb, ezt csak megerősiteni tudom. inkább menj heti3x uszodába 1 órát, mint aerobicra, mert ez a te súlyodnál minden csontodat tönkrevágja

és ráadásul az egyedüli sport, ahol minden izmodat használod, sok kalóriát égetsz, meg minél hidegebb a viz, a tested annál több zsirt éget, hogy a testhőmérsékletedet fenntartsa

2010. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!