Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan és mennyi idő alatt...

Hogyan és mennyi idő alatt formálhatnám a testemet?

Figyelt kérdés

48 kg vagyok, bár ez a mellékelt képen nem igen látszik...A mai menüm: 2 pohár tej, egy szelet Norbi Update puffasztott búza, két szelet vajaskenyér, és egy baracklekváros kenyér, tejjel. (mert székrekedésem van.) Szóval szerintetek mit formáljak az alakomon? Lapos hasat szeretnék, azt hiszem ez a legnagyobb vágyam. Szerdán találkozom egy fiúval, holnap, és holnapután reggel nem eszem semmit. Csak sok folyadékot fogok inni, esetleg megeszem 1-2 almát. Lapos lesz akkor a hasam? Vagy mit csináljak? Ki vagyok borulva, szeretnék még 2 kilót fogyni, de nem tudom hogyan, pénteken megyek nyaralni...A lényeg nálam a lapos has. Szerintetek? Vékony vagyok?


165 cm magas vagyok.


KÉP : [link]


2010. jún. 21. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

te is nagyon jól tudod, hogy vékony vagy!

kiborulok ettől a sok ilyen h*lye kérdéstől, nézz bele a tükörbe tetszel magadnak? ha igen maradj így ha nem változtass magadon

ennyire egyszerű

2010. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kövérnek látom magam, és undorítónak.
2010. jún. 21. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

kezdem a rossz hírrel: SOVÁNY vagy, de nem kell elhinned nekem, nézd meg ezt a kalkulátort:

[link] .

nem csoda, h melled is alig van. étkezz rendesen! és állj neki sportolni. állandóan azt hallom, h sovány csajszik panaszkodnak, h jaaaaj még 2 kilót le szeretnének adni...

tájékoztatásul: előbb fogsz formába jönni, ha heti 6x egy órát sportolsz, mellesleg formás hasad/vállad/popsid lesz. egyél rendesen napi 3x.

reggelinek tökéletes egy pohár tej meg két szelet kenyér akármivel, olyan sovány vagy, h a pasi alig tud majd fogni rajtad vmit.

ebédre legyen leves, kell a folyadék és pl csirkehusi salátával. megvan a nagyobb adag fehérjéd, ami izomépítéshez nagyon fontos.

vacsorára pl natur joghurt belevagdalt gyümölcsdarabokkal. friss eper, málna már kapható.

és az ég szerelmére: sportolj!

amúgy ha még tovább koplalsz, a szervezeted a vészreakciónak megfelelően raktározni fog, ergo semmi se megy le. előbb adsz le futással... és nem méricskélni kell magunkat, hanem benézni a tükörbe úgy, ahogy a Jóisten megteremtett és kritikusan megszemlélni magunkat;)

én a 168 centimmel vagyok 60 kg, és elég aktívan sportolok. azzal a súlyoddal aligha élnél túl egy másfél órás, 3000 méteres úszást...semmi izomtömeg nincs benne.


ne vedd sértésnek a nyers hangvételt, építő kritikának szántam.

24/N

2010. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne fotózd magad alulról, mert kövérebbnek/aránytalannak fogsz látszani. Vékony vagy, az látszik, de a kép akkor is sz*r szögből lett fotózva.

Amúgy fogadok, 14-16-nál nem vagy több...

2010. jún. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!