Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le gyorsan?

Hogy fogyjak le gyorsan?

Figyelt kérdés
Egy hónapom van rá, hogy 10 kilót fogyjak. 155 cm vagyok, és 58 kg. Nagyon dagadt vagyok, 49 kilónak kéne lennem. Az egészséges táplálkozás nekem soha nem vált be, semmit sem fogytam. Edzéssel tudok valamennyit. Tudtok jó edzőprogramokat Android-ra, és iOS-re is? A válaszokat előre is köszönöm!

2018. jún. 26. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Egy hónap alatt nem fogsz fogyni 10 kilót. Gondolod ha így működne lennének elhízott emberek? Mennyi ideig ettél egészségesen és mit jelent nálad ez? Olyan nincs, hogy nem válik be, max többet ettél mint kellett volna. Csak életmódváltással tudsz LASSAN és SZÉPEN lefogyni, vagy gyorsan de akkor izomból...kiló kevesebb lesz de hidd el nem leszel szebb látvány.
2018. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Meghízni sem 1 hónap alatt híztál meg!!!
2018. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom 1 hónap múlva nyaralás, ezt engedd el, lehetetlen.
2018. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%

Ez a csávó azt állítja hogy a krumplidiétával napi 15-25 dekát le lehet adni:

https://www.youtube.com/watch?v=N812i6gaPKM


Főtt vagy sült krumpli, akár héjával együtt. De semmi ketchup, olyan verzió is van hogy só nélkül.


Több módszer is van: lehet 3 napig csak krumpli, de 4 napig a normál étrended. Lehet olyat hogy reggeli és ebéd krumpli, a vacsora bármi. A leghatásosabb viszont a csak krumpli.


Napi negyed kilóval se lesz meg a 10kg egy hónap alatt, de azért megközelíti.

2018. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sehogysem


Ilyen kis súlyfeleslegnél még 5 kilót is necces egy hónap alatt leadni nem hogy 10-et. Legközelebb majd hamarabb találd ki hogy formába akarsz jönni. Amúgy nem vagy dagadt, max kicsit húsos

2018. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az egyik ismerosom egy honap alatt kb. 10 kilot adott le es csak annyit csinalt hogy nem evett kenyeret + nem igazan vacsorazott. Egy masik ismerosom a 90 napos dietaval fogyott le. Igaz neked ez nem fer bele az egy honapba de azert kiprobalhatod.
2018. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Nem egyél! A haláltáborokban is úgy csinálták...
2018. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Ne egyél egy hónapig, vízzel és salakanyaggal lehet, hogy lemegy ennyi.


2. Keveset egyél (fehérje, zsír, némi zöldség) és naponta fuss le minimum egy maratont. Garantáltan lemegy a 10 kiló, szerintem még egy hónap se kell hozzá, ami jobb is, mert ha eseményre mész, akkor ne elnyúzott zombiként menj, hanem előtte térj vissza az életbe. Ez leginkább fikció ám, úgyse bírod.


A legjobb, ha életmódot váltasz, fogysz pár kilót és elfogadod, hogy a fogyáshoz idő kell.


Nem vagy dagadt, természetesen, ilyen számokkal. Némi felesleged van, még azt is elhiszem, hogy nemcsak pár kiló. Ha nagyon izomsorvadt vagy és rosszul oszlik el a háj, talán kövérnek is lehetsz nevezhető, ez egyénfüggő, de a dagadt, az más. Láttál már magyar nőket nagy tömegben? Olyanokat, akikből kétszer kiférnél és még mindig jócskán maradna? Nos, őket sem nevezem nagyon dagadtnak, mert én illedelmesebb vagyok, de az valahol ott kezdődik.

2018. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tarts 21 napos vízböjtöt
2018. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem nyaralásra megyek, ezért szeretnék edzéssel lefogyni, ha nem is 10 kilót. Eleve katonai-kiképző táborba megyek, és ott ugye rengeteg az edzés. (Lány)
2018. jún. 26. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!