Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a narancsb...

Hogyan tüntessem el a narancsbőrt és fogyasszam le a fenekemet 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 162 cm és 53 kg. Csak pár kilót szeretnék lefogyni de nemis az a legfontosabb, hanem az, hogy a lábam tiszta narancsbőr pedig nem mondanám magam túl kövérnek.. ezt szeretném minél hamarabb eltüntetni illetve a fenekemből kicsit lefaragni. Tudom, hogy 2 hét nem elég de ha csak enyhül egy kicsit én már annak is örülnék. Várom a tanácsaitokat.
2010. jún. 6. 10:33
 1/5 anonim válasza:
A kocogásnál nincsen jobb láb formáló, és narancsbőr eltávolító. Viszont ha nem sporttal szeretnéd eltüntetni, akkor vannak olyan tekercselős masszások, amik kifejezetten a narancsbőrt tüntetik el. Meg vannak ilyen olajok, krémek amik szintúgy jók a narancsbőrre. Google a barátod :)
2010. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi két-három liter víz és búcsűzz el a fehér kenyértől, cukortól. Nekem bevált :)
2010. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Búcsúzz el a sós rágcsálnivalóktól, főleg a csipsztől. Különben a súlyod ideális.
2010. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mezoterápia, nekem bevált!
2010. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Szerintetek ennyi idő elég lesz neki?
2010. jún. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!