Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Kövérnek érzem...

Segítség! Kövérnek érzem magam.160cm vagyok és 46-48kg tudom, hogy nem sok, de egyszerüen utálom magam, picit összeér a comom és kiakadok, sírni tudnék ha tükörbe nézek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
tudom hülyén hangzik kapom is az ívet a barátaimtól, de nemtudok mit tenni, nagyon utálom magam. pedig rengetegszer megjegyzik hogy különlegesen jó az alakom formás meg minden. de valahogy nembírom elhinni :(
2010. jún. 1. 17:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
lehet hogy féltékenyek, nem ?
2010. jún. 1. 18:45
 22/25 anonim ***** válasza:
a 160 cmhez a 48 kg nem vékony. én is annyi vagyok és távol állok az anorexiától és a túlzott vékonyságtól, átlagos vagyok. ha valami nem tetszik magadon akkor sportolj az szépen formálja a testet.
2010. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Igazság szerint rengeteg lány nincs megelégedve az alakjával, ahogyan én sem. Arról hogy hány kiló vagy senki nem tudja megállapítani látatlanul hogy milyen alakod van, pl lehet nehéz a csontozatod...és mire valók a barátok?:) hogy őszintén megmondják amit gondolnak, mindig számíthatsz rájuk. De sajnos ha nem hiszel nekik el veszítheted őket :( Ahogyan magadat látod, úgy látnak mások is, ha te ilyennek születtél ne akarj más lenni, hozd ki magadból a legtöbbet amit tudsz, hisz biztosan láttál már pár kissé duci lányt akiken nem is látszik meg mert elfogadták magukat. Az anorexiáról meg annyit hogy az egy sújos betegség, nem szabad így félvárról venni, hisz sokszor nem az tehet róla aki idáig fajut, hanem azok akik azt sugalltatták velük hogy így kell kinézniük... a legtöbb sztár elköveti a hibát hogy részt vesz a "ki a legvékonyabb, legcsontosabb?" versenyen, és a fél világ sajnálja őket, egyesek csak röhögnek rajtuk hogy hová akarnak még fogyni... az ilyenek vesznek el álltalában.
2010. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A comboknak eleve össze kell érniük, csak nem teljesen, hanem pl. közvetlen a női nemiszerv alatt kell lennie egy kis "lyuknak" ahol nem ér össze, utána egy ponton összeér, majd egy hosszabb sávban egészen a térdig nem ér össze. atérdeknek szintén össze kell érniük, megint egy kis lyuk, vádlik is érjenek össze, aztán megint egy rés. Ilyen a szép, ideális láb. Amúgy a paramétereid alapján teljesen jó a súlyod, még hízhatnál is úgy 50-53 kg-ig. Biztosan meghülyített ez a sok manipulált médiaanyag, ahol is agyonra vannak retusálva még a videoklipekben is a nők. Hidd el, a munkám során (korábban újságíróként dolgoztam) rengeteg "celebbel" találkoztam életben és mind jóval kövérebb volt mint a róluk megjelent képeken. De ez nem baj, mert a többsége így még jobban nézett ki. Szóval ha a tükörbe nézel, akkor ne sírj, hanem örülj annak, hogy ilyen csinos vagy. :)
2010. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
pontosanilyen alábam mint ahogy leírtad :D jajj megnyugtattál :)
2010. jún. 2. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!