Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Kövérnek érzem...

Segítség! Kövérnek érzem magam.160cm vagyok és 46-48kg tudom, hogy nem sok, de egyszerüen utálom magam, picit összeér a comom és kiakadok, sírni tudnék ha tükörbe nézek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
tudom hülyén hangzik kapom is az ívet a barátaimtól, de nemtudok mit tenni, nagyon utálom magam. pedig rengetegszer megjegyzik hogy különlegesen jó az alakom formás meg minden. de valahogy nembírom elhinni :(
2010. jún. 1. 17:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szeretnék testet cserélni veled!

Én 120 kg vagyok. Én dagadt vagyok. Te meg hülye...

2010. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Boldog lennék ha csak ennyi kiló lennék mint Te volt egy olyan időszaka az életemnek amikor 164cm mellé 48 kg voltam és mindig kövérnek éreztem magam, aztán felszedtem magamra jó pár kiló plusszt, és most visszasírom azokat a diákéveket, rájöttem hogy egyáltalán nem volt rossz alakom és nem voltam kövér. Először is magaddal kell lelkileg rendbejönnöd. Vegyél fel olyan ruhákat, amik jól állnak neked, hansúlyozd az előnyösségeidet. Állj a tükör elé és nézd magadon azt ami tetszik rajtad. És az járjon a fejedben, hogy szép vagy! Jó tanácsként fogadd el ezt tőlem. Kerülj harmóniába magaddal. :) Szép napot!
2010. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
szerintem, buta akkor lennék ha elkezdenék észnélkül koplalni, egyszerüen csak nem vagyok magammal elégetett, erről pedig nem tehetek. nem befolyásolhatom az érzéseimet. pedig rám soha nemmondják h anorexiás,csak megjegyzik hogy nagyon jó alakom van, sőt barátnőm anyuukája mindigmondja h milyen nagyok a combjaim meg h híztam:D mondjuk ő lányai iszonyatosan soványok lehet azért. de ennek ellenére szarulérzem magam :/
2010. jún. 1. 18:02
 14/25 anonim ***** válasza:

Az emberek már megint nincsenek tisztában az anorexia fogalmával... hadd ne linkeljek képeket, aki ilyen buta, az keressen rá.


Te kérdező csak túl fiatal vagy még, és elhiszed az általános felfogást, hogy bárhogyan is nézel ki, az nem jó. Ha fogynál, se lenne jó. Ebbe gondolj bele picit :)

2010. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Amúgy a BMI-nk (tudom, hogy hülyeség, csak viszonyításképp), majdnem megegyezik, én 167/52 vagyok, és nagyon nem vagyok kövér :)
2010. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én 160 cm és 87 kiló vagyok..én fogyni szeretnék,de ha valaki azt mondaná,hogy csak úgy tudok fogyni,hogy 46 kiló legyek akkor inkább maradok ilyen kövér..

Semmi pénzért nem lennék a fogpiszkáló...ennél még a túlsúly is jobb,hiszen bőven van mit fogni..:)

2010. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

általános felfogás az anorexiáról?!! akkor légyszives magyarázd meg hogy nekem miért mondják rólam állandóan ezt? hogy miért súgnak össze ha elmegyek előttük? tudod milyen örjítő ez?! hallani hogy "phúúúúúúj de sovány ez a csaj"

pedig pontosan ugyanezek a méreteim

2010. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nekem is hasonlóak a méreteim, pont ezért írtam. Nekem soha nem mondták, hogy anorexiás, akik élőben láttak, ezt nem lehet 2 adatból megállapítani.


De akkor tessék:


[link]


gondolom nem így nézel ki...

2010. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

nem így nézzek ki.

de a kérdésem még mindig ugyanaz: akkor miért mondják ezt rólam? rosszindulatból vagy mi?

2010. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is megkapom sokszor, hogy vékony vagyok, na de az anorexia igen távol áll tőlem. Aki ilyet mond szerintem pusztán rosszindulatú, ennyi erővel én is mondhatnám másokra, hogy dagadt disznó (hozzám képest). Nem tudom mennyire vagy fiatal, de én 22 évesen szedtem fel vagy 4 kilót, ami meg is maradt, előtte 48 voltam. Fiúknak tetszik, és sok lányól is hallottam már, hogy csinos vagyok. Inkább nem szólok bele más méreteibe, hisz én sem tehetek a sajátomról.
2010. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!