Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Kövérnek érzem...

Segítség! Kövérnek érzem magam.160cm vagyok és 46-48kg tudom, hogy nem sok, de egyszerüen utálom magam, picit összeér a comom és kiakadok, sírni tudnék ha tükörbe nézek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
tudom hülyén hangzik kapom is az ívet a barátaimtól, de nemtudok mit tenni, nagyon utálom magam. pedig rengetegszer megjegyzik hogy különlegesen jó az alakom formás meg minden. de valahogy nembírom elhinni :(
2010. jún. 1. 17:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Akkor fogyózz!
2010. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ne fogyózz! Étkezz egészségesen és tornázz, fuss, sportolj!
2010. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
én is 160 vagyok és 57 -.- tehát ne siránkozz:)) mkinek összeér kb
2010. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ilyen paraméterekkel anorexia...
2010. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
anorexia
2010. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szeretnék én ennyi kiló lenni! Na jó, ennyi nem, inkább hatvan. Nem vagy kövér, nehogy azt hidd, mindenkinek összeér a lába, de amíg találsz magadra való méretű ruhát, és nem dörzsölődik ki a farmered szára, addig nem vagy kövér.

egy kövér

2010. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
kezdj sportolni és keress egy pszichológust, mielőtt a kórházban keresnek egyet neked
2010. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
uristen, ilyenkor ébredek rá, hogy nemis tudom mijátszódik le bennem ilyenkor. Oo nagyonszépen köszönöm a válaszokat
2010. jún. 1. 17:58
 9/25 anonim ***** válasza:

én ugyanennyi magas és ugyanennyi kiló vagyok.

engem léptem nyomon leanorexiáznak.

ismerősök és ismeretlennek egyaránt.

a múltkor kérdeztem a barátnőmet hogy miért néznek néhányan olyan furán rám. erre ő: "hááát... elég vékony vagy... de én láttom hogy eszel.... ugye?"


szóval te tényleg anorexiás vagy. csak iszonyat buta

2010. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ááhh.. kórház nem téma:D ha nagyon akarnék se tudnék fogyni, ugyanis egyfojtában eszem. eszem eszem és eszem. lehet ezmiatt érzem úgy hogy dagadt lennék, mert van akinek ennyi kaja már meglátszik?! hmm...
2010. jún. 1. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!