Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csinálom a fogyást?

Jól csinálom a fogyást?

Figyelt kérdés

Helló.19 éves fiú vagyok kb,119 kilósan úgy döntöttem leakarok fogyni,így elkezdem rendesen étkezni és futni.

egy hónapja kezdtem el,ez idő alatt 6 kg-t adtam le.

egy héten kb 5x járok futni,2 nap megyek 1 napot pihenek,egy edzésterv alapján futok (egy perc futás egy perc gyaloglás,minden nap egyre több perc).Az étkezésre nincs külön diétám,nem eszek édességet se cukrot se zsíros ételeket,salátákat,fehér húst barnarizzsel,műzliket(néha csalok és lemegy egy fagyi a nagy melegben).Vitaminokat Szedek,Magnézium,Kálcium illetve L-karnitint is,edzés előtt 15ML-t.De úgy érzem hogy mintha megállt volna a fogyás az utóbbi napokba.vagy csak én vagy ennyire türelmetlen? Sajnos tényleg nem tudom eldönteni,hogy amit csinálok az jó e.Jó Úton haladok,fogok még így fogyni?



2017. aug. 15. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni. Ha gyorsan lefogysz pár kilót ( a te esetedben 6kg) akkor lehet hogy stágnálás van nálad. Ez annyit tesz, hogy bármennyire hajtod magad, edzel, kevesebbet eszel akkor nem változik a súlyod vagy esetlek több leszel. Ez szinte mindenkinél (aki fogyózik) előfordul és egy-két héten belül visszaáll és újra elkezdessz fogyni :) Ha még nem indult be akkor azt ajánlom semnit se változtass az étrendeden.
2017. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem,köszi a választ,akkor reméljük így lesz :)
2017. aug. 15. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, amit csinálsz (remélhetőleg magas vagy, mert különben bőven túl nagy a felesleg futáshoz), egy rövid stagnálás megtörténhet. Mivel eddig jól fogytál, nem reális, hogy elrontottad volna a deficitet, persze ha tartósan nem fogysz, akkor erre kell gondolni. Később belassulhat s leállhat a fogyásod, nyilván fokozatosan kisebb az energiaigényed a fogyással, hacsak nem kezdesz egyre többet mozogni.
2017. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

De jó ezt olvasni! Ezt az 1 perc futás 1 perc gyaloglás dolgot még nem is hallottam.

Futás után valami fehérjeport vagy valamit eszel?


Sok sikert! :)

2017. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia :) nem iszok ilyesmit,futas kozben szoktam sport italt inni neha. Ajanlod a feherjet a futashoz is? Koszi a biztatast :)
2017. aug. 16. 10:08
 6/7 anonim válasza:

Nem tudom, nem értek az ilyesmihez, én is most akarok nekiállni ennek a futás dolgnak és nem tudom hogy hogyan kezdjek hozza. Találtam én is egy jó kis futótervez, majd azt fogom megpróbálni.

De én valami olyasmit hallottam, hogy futás vagy intenzív mozgás után javasolt a fehérjebevitel az izmok regenerálódásahoz, előtte meg szénhidrát. :)

2017. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ajánlom neked telefonra a futótárs alkalmazást,én is azzal csinálom a futást,van benne nagyon sok edzésterv,

kezdőtől a profiig :)

2017. aug. 16. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!