Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok 1 hete és az...

Fogyókúrázok 1 hete és az anyagcserém nagyon rossz lett:S Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az anyagcserém amugy se a legjobb(2 naponta kb),de miota fogyokúrázni kezdtem csak 3-4 naponta:S..Azt hallottam,hogy így több dolgot is vesz fel a szervezetem és keveset ad le.Próbálok minél több vizet inni,délben általában a csirke mellé eszek zöldségeket is,gyümölcsöt napi egyszer legalább eszek.Mi lehet a baj? 17/L
2010. máj. 24. 17:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az étrend kb. 55-60 %-ának szénhidrátnak kéne lennie, mindenféle női magazin nélkül (nyilván az 55 irányába kell elmenni diéta esetén a fehérjék javára)....ha székrekedése van, azt jelenti szar az étrendje, akármit okoskodsz össze itt...a csirke bőrével ugyan nem tudom mi a bajod, de zsírra ugyanúgy szüksége van a szervezetének...
2010. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 clint ***** válasza:

Te meg jobban értesz hozzá, mint azok akik ezzel foglalkoznak.... Te vagy itt az étrend szakértő... a korházak meg tele vannak emberekkel akik kevés szénhidrátot esznek... :D:D

Vegyél egy norbi dvd-t és hagyd meg a fittness élet forradalmasítását másnak...

2010. máj. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja norbi gyerek, mint szakértő, hagy ne kezdjek röhögni....
2010. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!