Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok 1 hete és az...

Fogyókúrázok 1 hete és az anyagcserém nagyon rossz lett:S Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az anyagcserém amugy se a legjobb(2 naponta kb),de miota fogyokúrázni kezdtem csak 3-4 naponta:S..Azt hallottam,hogy így több dolgot is vesz fel a szervezetem és keveset ad le.Próbálok minél több vizet inni,délben általában a csirke mellé eszek zöldségeket is,gyümölcsöt napi egyszer legalább eszek.Mi lehet a baj? 17/L
2010. máj. 24. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szar az étrended
2010. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát mivel még suliba járok és időm sincs nagyon az evésre meg azért energia is kell,különben nem tudok figyelni,ezért reggel eszek egy teljes kiőrlésű kenyeret pulykasonkával(de csak ilyen pici kenyér),meg tizóraira egy joreggelt szeletet szoktam..délben még mindig suliban vok,ugyhogy fél3 felé ebédelek,általában csirkehust sok zöldséggel..mikor hazaérek fél5-5 felé eszek müzlit tejjel vagy zöldségsalátát mozarellával meg csirkehussal,vagy joghurtot.Mit csináljak máshogy akkor?Sportolok is amikor csak tudok,kb 2-3 naponta 1 órát.
2010. máj. 24. 17:23
 3/13 clint ***** válasza:
A fogyókúrában ajánlatos kávét inni, plusz étkezések után igyál zöld teát, salaktalanít és enyhe termogén hatása is van, azaz égeti a zsírt... így minden oké lesz... Reggel igyál két kávét is, ha félsz a magas vérnyomástól igyál 2 az egyben kávét, vagy kávépotlósat.
2010. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2010. máj. 24. 17:43
 5/13 clint ***** válasza:
a 12:42-es vagyok, bocsi elfelejtettem, a tejtermékeket kerüld, nehezebb a fogyókúra velük, és az anyagcsere gondhoz is hozzájárul.
2010. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a gyümölcs kimaradt az étrendedből
2010. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja és kicsit több szénhidrátra is szükséged lenne
2010. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 clint ***** válasza:
Baromság, ha gyümölcs és szénhidrátot eszik nehezebben fog lefogyni.
2010. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20:20 de legalább nem kerül kórházba... attól, hogy eszik megfelelő arányban tápanyagokat, amire szüksége van, attól még gyönyörűen le fog fogyni, csak sportolás kell...ha sportol pl futás, bringa, még az emésztése is szépen beindul, de ehhez kell minőségi szénhidrát és gyümölcs is
2010. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 clint ***** válasza:

Nézd, én több éve nyáron rendszeresen leszálkásítok, és körülöttem mindenki, mi még ennyi szénhidrátot sem eszünk mint amennyit ő mégsem kerülünk korházba, sőt makkegészségesek vagyunk, nem kell a rémhírekkel foglalkozni, hanem utána lehet járni. Reggel is visz be szénhidrátot és még a zöldség is szénhidrátnak számit, az anyagcsere gondok a hirtelen fogyókúrára átállás miatt vannak, plusz a joghurt, sajt, tej ezeket el kell felejteni a benne lévő tejcukor miatt... a gyümölcsökről meg annyit, hogy a női magazinok ostobaságai szerint, pl az ananász fogyaszt stb, elfelejtik irni, hogy a gyümölcsben lévő fruktoz azaz gyümölcscukor hatása egyenesen megegyezik a kristálycukoréval. Jó tudom, hogy a női magazinok, meg oldalak diétáival, meg norbi update-tel is van aki lefogy, de hidd el sokkal több aki nem. A fittness világában nem eszenk szénhidrátot, és zsirt fogyókúrába, és az BIZTOS hatásos!!! Minek kockáztatni?

A teljes kiörlésü kenyér és a zöldség elég szénhidrát egy fogyókúrába. Kávét, zöldteát, legalább 4 liter vizet kell inni, zöldséget csirke vagy pulykamellet, halat, tojásfehérjét, ajánlok még fehérjeturmixot is egy jó étkezés helyett.. A csirke bőrét nem szabad enni!!!

2010. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!