Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan saláta...

Valaki tud olyan saláta receptet amiben van alma, de sok zöldség is?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amiben van alma is és akár pl paradicsom, savanyú uborka, de ilyent nem találok nagyon sehol.. Létezik ilyen? Ki milyent szokott enni?

2017. jún. 22. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Francia salátában van alma és savanyú uborka.
2017. jún. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, de nem értem, minek ehhez recept. A saláta pont olyan kaja, hogy azt kockázol be,e amihez csak kedved van, nyakonöntöd valamivel, és kész. Minek ehhez hivatalos recept?
2017. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert életképtelen.
2017. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
42%
Zöldséget nem jó nyers gyümölöccsel keverni, bomlás közben sok káros anyagot termel, de legfőképpen alkoholt. Inkább igyál amikor jól eseik, és egyél rendes ételt.
2017. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a zöldségcurry ilyen. Akadhat benne alma, körte, de főleg zöldségből áll (nálunk mindig cukkini alapú, hagymával, répával, miegymással).


Plusz a salátám is ilyen, ha épp van itthon alma.

2017. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az almát zellerrel, karalábéval, hagymával is nagyon szeretem, mehet hozzá bármilyen leveles sali, és koktélparit is szórhatsz rá. Vagy némi diót, a zellerrel és almával is nagyon jól passzol.


A zöldség és a gyümölcs keveréséről szóló baromság terjesztőjét megkérném, ugyan definiálja már korrektül, mi az a "zöldség" és a "gyümölcs"... Ha ezen túl vagyunk, akkor majd lehet beszélgetni arról, mit mivel jó vagy nem jó enni. (Súgok, nem lesz definíció, miután ez a kettő puszta hagyományon alapul és régiónként változhat is. Nem tudományosan leírható kategóriák.)

2017. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!