Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, ha mindig egy...

Mit egyek, ha mindig egy csomó vacak van a hűtőben?

Figyelt kérdés

Most pl ezek vannak:

-majonézes gomba

-makaróni

-makaróni szósz

-tojás

-felvágottak

-rizs

Mondom anyumnak hogy csináljon értelmesebb kajákat, de azzal érvel, hogy nem élhet mindenki sósvizen (zöldségleves), meg hogy nem kell egy egész tállal egyek ezekből.

De nem érti, hogy akkor éhes leszek és bezabálok. Mérgesen már hozzámvágta, hogy akkor főzzek magamnak. Szerintetek?

17/l



2017. márc. 3. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tojas nagyon egeszseges. Ehetsz fött tojast,tukortojast,buggyantott tojast,tojasrantottat,tojaskremet... Zoldseggel,rizzsel,felvagottal
2017. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van répa meg hagyma zöldség gyanánt. Nem fognak megsértődni, ha nem eszem amit ők főznek?
2017. márc. 3. 09:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Túl teszik rajta magukat. Én 16 éves korom óta magamra főzök először egy pár napig hülledeztek de utána már nem volt téma.
2017. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagy, én már sokkal előbb főztem magamnak, sőt anyámnak is, ha kellett... Megengedik, hogy főzz, hát akkor? A tojás teljesen jó cucc, kezdőknek is sikerül valami jót készíteni belőle.

A rizzsel sincs gond, persze ez egyéni, nekem pl. nem megfelelő, ezért eszem zöldséggel a tojást, nem rizzsel.

Amúgy nem tudod elérni, hogy legyen otthon zöldség? Ez nekem elég fura.

2017. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éves korom óta főzök magamra, nem volt más opció, a szüleim este dolgoztak. 17 évesen nem fog ártani, ha megtanulsz főzni (ha még nem tudsz). Anyukád talán még örülni is fog, és segít.

A fentiekből tojást ennék rizzsel és kienném a gombát a majonézes mártásból. A répa és a hagyma is jó, lehet sütni, párolni, nyersen enni...

2017. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Amit nem akarsz megenni, azt nem kötelező.

2. Ha nem tetszik, ami otthon van, menj el és vásárolj be magadnak. Nyilván sütni-főzni is tudsz már ennyi idősen.

3. A tojás, rizs, felvágott, gomba, mióta vacak? Még az olcsó szalámit megértem, de pl. egy jó minőségű sonka? Meg pláne a tojás, ami az egyik legegészségesebb étel, és százféleképpen el lehet készíteni?

Mi számít neked "értelmes" kajának?

2017. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Főzz magadnak valamit amit szeretsz. Hol itt a gond?
2017. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Főznék és mikor anyum nem tudott főztem is. De ha nem eszünk a kajájából akkor ideges, hogy a semmiért csinálta. Köszönöm a válaszokat. A tojással nincs bajom, csak a többivel. És igen, a rizs nem rossz kaja csak mikor minden második héten van megunja az ember. Bevásárolnék zöldséget, (volt, hogy csináltam már de akkor is hiszti volt) de a zsebpénzem se végtelen és nem kapok csak egy évben 2-3x és nem szívesen költeném kajára, inkább gyűjtök valamire.
2017. márc. 3. 14:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi negyed kiló rizst megeszek, és semmi bajom nincs vele. Többi kifogás?
2017. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Viszket a tarkóm. Ja, meg kaptm egy kettest matekből...asszem ennyi.

De most komolyan, miért ilyen fusztrált mindenki ebben a topicban? Úgy csináltok mintha akkora egetrengető bődületes hülyeséget kérdeztem volna

2017. márc. 3. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!