Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mindig este jön ez?

Miért mindig este jön ez?

Figyelt kérdés

Le szeretnék fogyni, de napközben sosem tudom rávenni magamat arra hogy csináljak valamit. Este viszont jár az agyam tervezek mindent hogy ú ezt is csinálok meg majd azt is fogom és este mindig nagyon motivált vagyok nappal meg semmi. késztetésem sincs. Mondjuk ez mindenben jellemző rám. 21/L

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 25. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor eddz este, mi ezzel a gond?
2017. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer el is kellene kezdened, nem csak mindig tervezgetned, hogy majd holnap. Persze ehhez kell egy kis akaraterő is. Szedd össze magad, ne csak kifogásokat keress.
2017. jan. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha este van energiád, akkor este pörögj. Nyugodtan menj le edzeni. Amíg tél van ne szabadtérit válassz sötétben, de az edzőtermek egy része késő estig nyitva van és vannak is benne emberek.

Én is nehezen bootolok be reggel, aztán este meg nem bírom hova tenni az energiát. Tapasztalat, ha jársz sportolni, akkor ez is javul kicsit és reggel is hamarabb összeszeded magad majd.

2017. jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább eddzek reggel, akkor nincs ilyen gond, hogy estére lenne kedv, de pl nincs erő, vagy egyáltalán nincs kedv, vagy nem lenne rá idő stb.
2017. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez pszichés.

Este már könnyű azt mondani: "majd holnap"

Szerintem ha azt mondod magadnak, hogy "ma este edzem", akkor este sem lesz késztetésed rá.

Előbb motiválnod kell magad!

2017. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!