Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak az esti túl sok evés a...

TomW kérdése:

Csak az esti túl sok evés a gondom, mit kéne ennem délután 6-8 -ig, hogy kevesebb kalóriát vigyek be (azon kívül hogy semmit)?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a semmi jól hangzik :D Én se tudtam fogyni esti evéssel az utolsó kilóknál, persze ez egyéni dolog.


Az egész napodat kéne nézned, hisz a napi összkalória a döntő (s ha azt nem tudod csökkenteni, mozogj többet).


Amúgyis, ha olyan éhes vagy pl. este 7-kor, hogy 800 kcal alatt képtelenség jóllaknod, akkor enned kell ennyit. Nálam ez volt a gond, nem tudok keveset enni egyszerre, az rosszabb, mint a semmi. Ha még nem vagyok éhes vacsoraidőben, az hangyányit segít, de nem eleget.

Úgyhogy nálam az időzítés s az étkezések elosztása alapvető, nem sok választási lehetőségem van.

De vannak teljesen másféle emberek.


A kérdésedre nem lehet megmondani a választ, ha nem ismerjük a napod, ízlésed, céljaid s azt, hogy mivel laksz jól.


Miért eszel túl sokat? Ha nem vagy nagyon éhes, csak jólesik békésen sokáig enni, akkor nyilván valami kalóriaszegény ételt válassz, amiből megehetsz egy kazallal. Ha éhes vagy, akkor is jó egy adag töményebb, laktató étel (ajánlom a fehérjedúsakat, bizonyára úgyis kell a naphoz, de ugye nem tudhatom) s mellé a nagy halom saláta vagy valami, térfogat is lesz, élvezet is, jól is laksz...

2016. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha délután 6-8-ig eszel, a későbbit akár el is hagyhatod!
2016. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Az nem gond, ha este 6 után is eszel, fontosabb a napi össz kalória.


2. Nap közben figyelj kicsit oda, hogy akkor "megspórold" az esti evéshez szükséges kalóriákat.


3. Írd le nagy vonalakban az egész napi étkezésedet, akkor lehet pontosabb tippeket adni.

2016. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyjából ez a napom: 4:30-üres zöld tea. 6:00 üres kávé. 8:00 - 12:00- három szendvics kenyérből,szalámi, vaj. 2 alma. 15:30 - meleg kaja, leves, második. Ezzel kábé este hatig oké vagyok. Ha ezután nem ennék, akkor szerintem lassan elkezdenék fogyni. És reggelre sokkal jobban kipihenem magam. Este 6-8 ezeket eszem: kis sótlan mogyoró, kis keksz, alma, mégegy szendvics, kis csoki, joghurt.
2016. dec. 15. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
joghurt,kefir,tojás,zöldség
2016. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!