Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor a kakaó hízlal...

Most akkor a kakaó hízlal vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kakaót, de mióta azt mondták, hogy az nagyon hízlal, mindig bűntudatom van, amikor iszom. Szeretném megkérdezni, hogy ha fogyókúrázom, akkor még belefér napi 2 kakaó? Nagyon szeretem, nehezemre esik ellenálni! (Nesquik kakaó + 1 bögre tej).
2010. ápr. 25. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A Nesquik kakaó tele van cukorral, semmiféleképpen nem jó fogyókúra alatt, főleg nem napi két pohárral.
2010. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem hizlal, ha mértékkel fogyasztod ...simán belefér napi 2 pohár..de ha bűntudatod van sétálj egy fél órát
2010. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hízlal,sőt le is fogynál ha csak két pohár kakaót innál egész nap és semmi mást. Más megközelítésben : mennyi kalória lehet 2 Nesquikes italban ? Párszáz talán .Pedig még fogyókura alatt is kb 1500 kalóriát be lehet/kell venni naponta,úgy hogy a kakaód simán maradhat.
2010. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
hát nekem amikor megiszok egy bögre kakaót máris híztam! És nagyon jóllaktam.
2010. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
ja és ha fogyni akarsz, akkor nem kéne lemondanod ezekről a szemetekről?
2010. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
4%
A tej hízlal,talán a zsírszegény nem annyira,a cukor egyértelmü hogy hízlal,a kakaó nem.A kakaópor cukor nélkül.De ugy nincs íze,biztos nem innád meg.Igen hílal,nagyon is.
2010. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
inkább lennék világ életemben kövér, de azt nem tudnám csinálni, amit ti, hisztiztek 2 pohár kakaó miatt - lelkiismeret-furdalásotok van mert ránéztek egy kocka csokira...ez nem egészséges életmód, hanem önkínzás....sport, aztán már nem is akkora mumus a sok finom kaja
2010. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy vagyok, hogy mindent lehet mértékkel! De mért nem maradsz meg, mondjuk napi egynél? Vagy hanem igyál kettőt, de próbáld ki cukor nélküli kakaóval és édesitővel. Az ize nekem ugyanolyan... én igy szoktam inni, bár nem mindennap, teát többször iszom. De szerintem úgy ahogy leirtam nem kellene lelkiismeret furdalásod legyen.
2010. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 25. 18:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam inni 1bögrével ha rámjön a cokiehetnék, cukormentes kakaópor+édesítő és amilyen tej van itthon (általában 2,8%-os). És kb 150kcal az egész:)
2010. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!