Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan lefogyni...

Hogyan tudnék gyorsan lefogyni a combomról és a csípőmről?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat, hogy folpakkot tekerjünk a testrészre és akkor úgy. Szerintem kényelmetlen. Segítsetek! Nyárra ezt le szeretném adni !
2010. ápr. 21. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

0 cukor

0 zsír

0 kenyér

teljes kiőrlésű kenyér, zöldségek,gyümölcsök, párolt hús, tej, kefír joghurt, főtt tojás.


Napi 1100 kalória bevitel, zöld tea citrommal és víz!

Heti 4-szer 30-50 perc lassú kocogás! Minél tovább bírod, annál eredményesebb!!!!

2010. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is onnan kell fogynom. Én csak ezeket eszem: hal, zöldség, gyümi, puffasztott rizs, és ezeket iszom: zöldtea, citromos víz, Maté tea, csalán tea, mentatea. Napi másfél órát futok, ha nem tudok elmenni, akkor Rubint Rékára tornázok. 1 hét alatt 2-3cm lett vékonyabb a csípőm.
2010. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
napi50- 50 guggolás
2010. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem nem kell magadtól túl sok kaját elvenni.

Attól csak legyengülsz, meg punnyadt és aszott leszel.

Az a legjobb ha elmész futni fél órára, annyira hogy jól megizzadj.

Na attól fittnek fogod érezni magad, ja és persze a zsír is le fog menni.

2010. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

az, hogy hová hízol, azt a zsírszövetek Alfa2 receptorai határozzák meg. Ők azok, akik lepakolják a zsírt, és ők azok, akik gátolják, hogy elhasználhasd őket.

Emiatt nem tudsz olyat csinálni, hogy egy adott testrész tornáztatásával csak onnan fogysz. Mindenhonnan fogsz fogyni, ahol kevesebb az Alfa2 receptor, onnan először, ahol több, onnan a végén. Vagyis pont fordított sorrendben, mint ahogy elhíztál. Ha neked a combod nőtt meg először, a pocakod csak később egy kicsit, akkor először bizony a pocakod fog lemenni.

Ha célirányosan edzed a combizmaidat, akkor azok jó eséllyel megerősödnek, megvastagodnak. Persze, lehet, hogy tónusosabb, feszesebb lesz, ehhez a részhez nem értek.

Alapvetően diétával, futással, sok sporttal.

A folpack szerintem marhaság, csak jobban izzadsz vele, de a zsír nem tűnik el tőle.

2010. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!