Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csípőmről és a combomról...

A csípőmről és a combomról szeretnék fogyni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

a csipőmről és a combomról szeretnék főképen fogyni mert nekem az a problémás területem a hasamról egy kis diétával meg tudok szabadulni a feleslegtől.

de a csipőm és a comb fogyasztásához milyen torna,-aerobic gyakorlatokat ajánlotok??

a felső részre meg hizni szeretnék úgy értem h a bordáim kilógnak attól függetlenül h nem vagyok sovány(63kg) és a melleim is kicsik, és hiába hizok a mellemen soha nem látszik mindig csak a csipőmön. mit tegyek?? örülnék ha esetleg olyan videókat vagy könyveket ajánlanátok ami neketek vagy ismerőseitekenek bevált. előre is köszönöm


2007. nov. 7. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Én Béres Alexandra mozgásanyagait ajánlanám,ami garantáltan hatásos!

Már több hasonló kérdésre is ajánlottam,mert nagyon jó.

Én is alulról erős vagyok,fölülről normál,de kicsi mellekkel.Tudom miről beszélsz.

Két gyereket szültem és most jobban nézek ki mint előtte mikor még nem ismertem ezt a fajta mozgásformát!

Sok sikert és kitartást kivánok!

2007. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerű. A diétád alatt próbálj meg koncentrálni arra, hogy

a mellette végzett edzés alatt derék mozgató edzéseket csinálj. Pl. merevlábas felhúzás rúddal, sok ismétlés kis súllyal, koncentráltan, esetleg a combról a biciklizés jöhet szóba, és a kettős kitörés, nevü gyakorlat. A felsőtested valószínű genetikai adottság. Nálam is ez van, én fiú vagyok és az alsótestem messze erősebb mint a felső, de keményen kell edzeni a felsőtestet hogy vastagodjon, persze nem diéta alatt. Majd szigorú diétával eltüntethető az alsótestről a zsír.

2007. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!