Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék legjobban...

Hogyan tudnék legjobban fogyni a csípőmről, combomról és a hasamból?

Figyelt kérdés
sztem picit dagadt vagyok, pedig mások szerint inkább híznom kéne..165cm vagyok és 49-50kg!
2008. márc. 17. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!


Abszolúte jó a testsúlyod a magasságodhoz képest. DE az arányaid lehetnek rosszak. Ne a fotómodell alkat akarj lenni, nagyon nem szépek. ÉS elárulok egy titkot : a fotómodellek dagadtak, kő keményen zsírosak, nézd csak meg!! mennek a kifutón, remeg kezük , lábuk , fenekük, a testük formáját a zsírjuk és nem az izomzatuk határozza meg.

Azért mert ez a hányingert keltő szépségideál manapság, azért nem kell követni őket, hidd el!!


És hogy a kérdésre is válaszoljak, nincs lokális zsírégetés!!! Nem tudsz egy adott területről egy adott gyakorlattal zsírt veszíteni. EZ képtelenség!! Saját egyéni genetikai kód alapján dől el hogy hova hízol jobban és hova kevésbé. Ezen változtatni nem tudsz. VAgy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan sem. Köztes állapot nincs!!!

Amúgy diéta!!!!!! (nem 90 napos meg ilyen idiótaságok !!!)és rendszeres súlyzós és aerob edzés!!!


sok sikert!!!

2008. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben! :) Amúgy nagyjából arányos vagyok..nem vagyok 90-60-90 hanem 80-62-84.. Köszi a tippet,igyekszem bár futni meg nehezebb dolgokat nem tudok végezni mert szívproblémám van :(
2008. márc. 17. 17:30
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem is kell futnod!-Az már kardioba sorolható, ahol magas a pulzusszám, és ott már inkább izmot veszíthetsz, mint testzsírt.Pl elég a tempós gyalkoglás,ott még a zsírégetés tartományba esik a pulzusod. A lényeg h legyen megfontolt táplálkozás(nem koplalj!) és a mozgás heti3-4szer.
2008. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!


Az aerob edzés nem azt jelenti hogy neked kilométereket kellene futnod , hanem egy monoton , egyenletes terhelés melletti munkavégzést. Ilyen a séta , a bicigli vagy az elipszis tréner. egy 30-40 percet csinálj végig egyenletesen megállás nélkül alacsony inzulinszintű napszakakokban (pl reggel).A pulzusod ne menjen 130 felé , és ne érezd hogy durran a combot vagy a vádlid. Inkább lassabban menj , majd felfejlődsz!

2008. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszönöm!
2008. márc. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!