Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti meddig bírtátok ki eddig a...

Ti meddig bírtátok ki eddig a legtöbb ideig hogy ne egyetek egy falatot sem csak igyatok (vizet)?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 02:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Semeddig?Minek kéne csak vizet innom nem szeretnék izmot veszíteni viszont ha te elkezdted ezt csinálni akkor jó úton vagy ahhoz,hogy még sz@rabbul nézz ki.
2016. aug. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két napig. Ment volna tovább is, de annyira a kaja körül forgott akkor már minden gondolatom, hogy inkább ettem.
2016. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

12nap, napi kb4-5 liter folyadèk, a harmadik napon elkezdenek kijönni a mèreganyagok a testből amièrt folyton zuhanyozni kell, rengetegszer fogatmosni vagy öblîteni a nyelvenát kiválasztódott anyagok miatt, vagy gyorsîthatod tengerisós ülőfürdővel.

Rengeteg gyümölcslèt ittam ès melegparadicsomlèt sóval, borssal az se mosodjon ki a szervezetemből.


Abbahagytam mert már nem bîrtam annyi folyadèkot inni, a tudatom meg kb csak az ètelen járt s nehèz volt így dekoncentráltan dolgozni.

Egy kèt napig azt hinnèd finomabbak az îzek utánna de inkább papîrra emlèkeztettek a kedvenc èteleim hiába a fokozatosság.


Inkább mèregtelenîtèsnek jó mivel a lement 9-12kg hamar visszajön de remek alkal a dohányzást letenni.

2016. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hétig, betegség miatt. ügyesen leépítettem az izmaimat, neked sem ajánlom
2016. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

7 napig. Közben csak vizet ittam, illetve rágóztam. Semmi étel vagy vízen kívül más folyadék.


Az első pár nap még oké, de később pl lépcsőn már alig bírtam felmenni, a legvégén meg már csak a sima séta is nehéz volt.


Ezenkívül folyton fura íze volt a számnak.


A kaján járt az eszem végig, és mindenféle receptes oldalakat olvasgattam, sütikről néztem képeket, meg itt gyakorikérdéseken is az ételekről témakörben olvasgattam. :D


Utána aztán amikor végre ettem, már kevés kajától is rosszul lettem, de nem bírtam abbahagyni a zabálást, és utána kb az életem legrosszabb éjjele következett, nagyon rosszul voltam.

2016. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz nem ajánlom mert mindenképpen egészségtelen hatásai vannak illetve amiről a többiek is beszéltek sok kellemetlenséggel, izom leépüléssel jár, ha fogyni akarsz ilyennel akkor inkább azt tanácsolom készíttess szakemberrel egy diétát és edzéstervet mert az hatékonyabb.
2016. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4,5 napig. Megéheztem s már kicsit abnormálisan gondoltam az ételre :D De nagyon poénos volt, jól éreztem magam, legolcsóbb részegség, tetszett, főleg a napi 2 óra sétám volt poénos.

Soha életemben máskor nem voltam képes ilyesmire, nagyon nagy haspók vagyok. De egyszer ki kellett próbálnom.

Gondolom, nem fogytam vele tartósan, nem figyeltem.


Ma már túlzottan fontos számomra a fehérjebevitel, még a zsírböjtöt sem bírtam 2 napig se, zavart az izombontás tudata. Visszaépül könnyen, de akkor sem tetszett... Amúgy az is jó tapasztalás volt, a zsírböjt, nem bántam meg. De éppúgy nem normális, mint a böjt. Néha kibírom, bajom semmi nem lesz, de nem így kell élni.

2016. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!