Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan bírjátok, bírtátok ki...

Hogyan bírjátok, bírtátok ki édesség nélkül? A holtpontig?

Figyelt kérdés
Igaz csak 2 napja fogyozóm, de ráadásul a napokban fog megjönni. Ilyenkor szoktam enni egy-két csokit. Alíg bírom ki, de nem akarom feladni.. :( Más mivel bírta ki?

2015. jún. 16. 15:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
Egyél almát, cseresznyét, epret, répát, bármit :)
2015. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Arra kell gondolni, hogy nem sokáig kell már kibírni és jobb lesz. :D

Ha kívánod, egyél csokit, de elég az az 1-2 kocka,de holnap már ne. Ez a menzesz előtti állapot már csak ilyen. :)

Azt azért tartsd szem előtt, hogy ne légy mindig ilyen megengedő magaddal. Ha van csokid, oszd szét a családban, még véletlenül se lásd. Viszont az se jó, ha nagyon ennél csokit, de ma kibírod és holnap nekiesel az egész táblának.

És igen, ha legközelebb ilyen van helyettesítsd valami gyümivel. Még mielőtt farkaséhes lennél, kapkodj be pár szem cseresznyét pl.

2015. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2015. jún. 16. 16:03
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

nem kell kibírni :D egyél nyugodtan pár kocka étcsokit, az jó tömény, el lehet szopogatni, és nem ezen a 100 kalórián fog múlni a fogyókúrád :) a lényeg, hogy ne vidd túlzásba.


egyébként én édességfüggő voltam, nem vontam meg magamtól drasztikusan semmit, csak egyre kevesebbet próbáltam enni, és most ott járok, hogy eszembe sem jutott csokit enni már jó pár hete :D

2015. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Édesség és üdítő függő voltam, +20kg 1 év alatt, amikor már nagyon nem bírtam elég volt tükörbe néznem és a règi csini ruháimra amik a fél testemre sem jöttek fel.. Étcsokit, müzli szeletet, gyümölcsöket egyél, és ne add fel, nem ér annyit az a csoki vagy süti, hogy elhízott majd később beteg legyél, kitartás!! Azóta visszanyertem a régi formám :) Megérte!!:)
2015. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
epret eszem, kókuszreszeléket ledarálva és vízzel összekeverve - ez finom krém, esetleg sülthúst, sertésbőrkét :D én inkább sósat-zsírosat szoktam kívánni :) de ha édeset, akkor pl az eper teljesen jó vagy a kókusz. Vagy valamilyen más gyümölcs.
2015. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
málna, ribizli, meggy, áfonya pl :)
2015. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindennap eszem édességet, miért kéne kibírnom? Csak mert ketogén diétán vagyok? Szerencsére egy jó édességhez nem kell sok szénhidrát. Sok zsír azért jól jön, viszont a mennyiséget én döntöm el... S vannak trükkök, amitől megehetek egy nagy adag szülinapi tortát s egészen fogyós napom lesz.


Azokat sosem értettem, akik szerint 1-2-3 kocka csoki akár naponta mindenképpen bekavar. Az igazán nem sok cukor. Relatíve igen, de itt csak kockákról van szó.

2015. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

S mindenkinek más a jó... Nekem a gyümölcs gyümölcs, nem édesség, viszont a kávé nasi, édesség :) Vagy a konjaclisztes kávépuding mascarponéval... Durván kalóriaszegény és remek, bár nem igazi étel, az tény és való, nem szeretnék rászokni.

Vannak fehérje alapú édességek is.

S bár a gyümölcs maga nekem nem igazi édesség, egy kókuszkrémet azért fel tud dobni. Vagy a diós vajamat. Vagy a mascarponét...

2015. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :)
2015. jún. 17. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!