Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan bírjátok, bírtátok ki...

Hogyan bírjátok, bírtátok ki édesség nélkül? A holtpontig?

Figyelt kérdés
Igaz csak 2 napja fogyozóm, de ráadásul a napokban fog megjönni. Ilyenkor szoktam enni egy-két csokit. Alíg bírom ki, de nem akarom feladni.. :( Más mivel bírta ki?

2015. jún. 16. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En naponta 2x iszom feherjeport(reggeli, es edzes utan), nekem tokeletesen semlegesiti az edesseg utani vagyamat. Mar eleg sokat fogytam, formasodtam is, lassan szentsegtoresnek erzem, ha valaki edesseget eszik a kozelemben. :D igy mar nem nehez.
2015. jún. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én havi egyszer tartok egy csalónapot, van olyankor inden, csoki, puszedli, nápolyi, keksz... :D Azon az egy napon jóóól bezabálok, aztán a következő egy hónapban nem is igazán kívánok semmi ilyet, csak a 4. héten kezd necces lenni, de akkor már kitartok. Vígan fogyok így is, körülbelül heti egy kilót, nem rondít bele a habzsi-dőzsi nap.
2015. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!