Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Erősebb...

Hogyan fogyjak le? Erősebb vagyok a legtöbb korombeli sőt szinte mindegyik fiúnál.

Figyelt kérdés
Sokat szoktam itthon dolgozni meg sportolok is régóta ezáltam van rajtam izom(de sok háj is) sose figyeltem az étredemre mindent ettem mindennel. 180 cm és 85 kg vagyok lány. Rettenetes nézek ki sose lesz pasim ilyen gorillaként. Próbáltam már fogyni de csak 5 napig bírtam kegyetlen volt azt hittem éhenhalok szédültem minden bajom volt. Hogy foggyak le? Én is kis aranyos védelmezhető akarok lenni de sose leszek mert én védem meg a pasikat inkább...Az se érdekel ha zörögni fognak a csontjaim csak legyek már végre igazi nő.
2016. márc. 20. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megnézni egy testzsír százalékot, hogy tudd pontosan mennyit kellene fogynod. Amúgy a 85 kg nem annyira vészes. A fogyokura egy baromság. Megfelelő étrenddel úgy fogysz hogy észre sem veszed, illetve sporttal. Napi 5 étkezés, lehetőleg több fehérje bevitellel és zöldségekkel. Az alacsony vercukor miatt leszel éhes amit az említett 3 óránkénti evéssel meggatolsz. Érdemes lenne egy szakemberrel találkozni. Nagyjából 5-10.000 Ft-ért szoktak étrendet és heti tervet is írni. Sok sikert hozzá. Simán le fogsz fogyni.
2016. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!