Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi feherje, ch és zsirt...

Mennyi feherje, ch és zsirt gyek? 95kg 159cm, mindegyik karkulator mast mutat?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, eddig 10kg lement edzéssel de most már az étkezést is megszeretném valtoztatni.29/N
2014. júl. 14. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Norbi dietetikusa küldte ezt nekem e-mail-ben,hogy hogyan kell kiszámolni személyreszabottan.


Kérdéseim:



ennem ? )


2, Mennyi kalóriát kalóriát fogyaszthatok el egy nap alatt ?


3, Hányszor kell étkeznem egy nap ?


4, Zsírból és fehérjéből mennyi a szükségletem ?


5, Mennyi vizet igyak ?


6, Barnakenyeret lehet enni ? ( Nem befolyásolja a fogyásom ? )


7, Nagyon nagy segítség lenne ha kapnék egy heti étrendet ez esetleg megoldható ?



Válaszok:


1.A minimum szénhidrát: testmagasság-100, x 2.

2. Tesmagasság-100, x 25

3.4-5x

4. Testmagasság-100. Ennyi gramm

5. min 2,5, 3 l

6. csak fele annyit mint eddig!

7. Mintaétrend az Update kiadványokban van! (Homondiéta zsebkönyv, Norbi Titok újratöltve, illetve a www.rubintreka.hu oldalon vannak mintaétrendek!)


Szénhidrát példaszámítás: Ha pl 175 cm magas vagy: 175-100X2=150 tehát 150 gramm szénhidrátot kell elfogyasztanod.

2014. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Az 1. kérdés lemaradt:


1, Mennyi szénhidrátot ehetek ? ( Ebből a lehető legkevesebb mennyiséget amit kötelezően meg kell


ennem ? )

2014. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aha,koszi, akkor ez alapjan kiszamitom magamnak :)
2014. júl. 14. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:

jó nagy f×szság ez a számolás, ha nekem 59*25 kcalt lehetne csak ennem, akkor éhenhalnék...

[link] ez se tökéletes


a body.builder.hu-n olvasgass inkább

2014. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fehérje-120g

zsír-60-80g

ch-0-30-60g,azon feltétel mellett,hogy a zöldséget-brokkoli,karfiol-nem szokás ch-ba számolni,sőt alapból számolni sem kell,mert annyira alacsony az értéke.

ekkora tömegről indíthatod magasabb ch-ról,mert megpusztulsz.

120ról indítsd és 2-3 hetente csökkentsd 20al.

ha nagyon lecsökken az energiaszinted akkor a zsíron emelj.

2014. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valami úgy kezdődik makrotápanyag és kalória kapcsán, hogy testmagasság-100 x N, az élből nagy butaságnak tartom. Ez nem ilyen egyszerű, ráadásul a jelenlegi súlyt figyelembe se vették, de természetesen a mozgás és egyéni jellemzők is roppant fontosak. Jobb, ha az ember kitapasztalja, mit igényel a teste.

Nekem aztán írhatnának számokat, nem kaparnám a falat egész este éhesen... S nem Egy Igaz Út létezik. Bármely makrotápanyag lehet uralkodó, ha az adott emberhez az passzol.


Durva szénhidrátlimitnél (pl. ketogén) pedig igenis keményen bele kell számolni a zöldségeket, mint amilyen a karfiol. Az nem ketogén, ha csak karfiolból bőven a keret fölött fogyasztok, márpedig az igazán nem nagy teljesítmény... A karfiol túl szénhidrátdús, ketogén vagy majdnem ketogén napokon rá se nézhetek :D Uborkára (azt hiszem, az a legszénhidrátszegényebb zöldség) inkább, de azért korlátlanul az se fér bele nekem, főleg, hogy az olajos magvak is keményen merítik a keretet...

Node nem erről volt szó eredetileg.


Kérdező, többnyire jó ötlet kevés szénhidrátot fogyasztani, a zsír inzulinválasz, laktatóság, fogyás szempontjából jobb (s persze egy szintig ott a fehérje, arra úgyis szükség van. a Te paramétereiddel 60g fehérjét már egész biztonságosnak tekintenék és sokkal 100g fölé nem mennék, egyesek véleménye az enyémtől erősen eltér, egyik vagy másik irányban s étrend- és mozgásfüggő is a szükséges mennyiség). Szerintem próbálj fokozatosan változtatni és figyeld meg, hogyan reagál rá a szervezeted.

2014. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Ha valami úgy kezdődik makrotápanyag és kalória kapcsán, hogy testmagasság-100 x N, az élből nagy butaságnak tartom." ej-ej, pedig "Norbi dietetikusa küldte"
2014. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!