Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindegyik édesség hízlal?

Mindegyik édesség hízlal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez aranyos:) Igen, sajnos, de nem szabad görcsösen venni ezt, hanem a mértéktartás a lényeg. Nem szabad hogy bűntudatod legyen mert megettél egy nápolyit egy akármit. Csak NE vidd túlzásba.
2012. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mértékkel bármit ehetsz de amugy ami a legkevésbé hizlal az az étcsoki,ha szereted. abban is vannak már finomabbak, nem kell tortabevonot enni XD

a tejcsokiban sok a zsir,a fehércsokirol meg ne is beszéljünk

2012. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de egy gyümölcsturmix vagy egy natúr joghurt gyümivel nem bűn.
2012. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem eszel túl sokat, akkor nem
2012. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én éppen fogyni akarok.Bocs ha nem írtam oda.
2012. jan. 4. 00:41
 6/7 anonim ***** válasza:

mivel ez a fogyókúrás rovat, szerintem mindenki abban a tudatban válaszolt, hogy te fogyni szeretnél.


hizlaló étel pedig nincs, ha eszel két tábla mogyorós csokit egy nap, az is 12OO kalória, meg az is, ha eszel két huszonöt dekás almát (14O), egy tk szendvicset kicsi vajjal és két szelet pulykasonkával (22O), egy böhöm nagy adag zöldségsalátát (5O) tíz deka sajttal (23O-3OO) és tíz deka párolt tőkehallal (9O), huszonöt deka sovány túrót (22O) paprikával (15) és 3Og dióval, és megiszol másfél deci kecsketejet (82).


csak, tudod... a különbség szerintem tökre feltűnő :-D


na, most viccen kívül. ha egy ilyen étrendben valamit fel tudsz cserélni egy héten egyszer-kétszer egy szelet csokira (vannak "üresjáratok", amik néha elhagyhatók, mondjuk a külön tej vagy a dió), akkor nem hizlal.

2012. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én egyet tudok.én visszaszedtem a lefogyazstott kilokat. sokkal eredményesebb ha sokszor eszel keveset.nekem bevált. 8 kilot adtam le igy.és ugyanugy csokit ettem stb. csak nem zabáltam tele magam. a fogyokuránál ha megvonsz magadtol dolgokat a fogyokura végén mikor viszsatérsz a normál életbe a szervezeted kétségbeesetten gyüjti a kaloriákat amiket eddig megvontál.
2012. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!