Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindegyik nő veszít a melle...

Mindegyik nő veszít a melle térfogatából ha fogyókúrázik?

Figyelt kérdés
Én is fogyózok, de mikor meghíztam, semmi zsír nem ment a mellemre. Nincs nagy mellem, sőt...félek,hogy ez a maradék is eltűnik.

2013. nov. 1. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A mell nagy reszben zsirbol all, ezert fogyas eseteben ott is csokken a zsirtartalom. Az, hogy kinek mennyire befolyasolja a fogyas a mellmeretet, az csak genetika, senki nem fogja neked elore megmondani, mennyit fogsz fogyni a melledbol.
2013. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Elvben mindegyik.

Nem létezik, hogy nem híztál oda... az elmélet meg úgy szól, hogy a genetikádtól függ,hogy hova szedsz fel.

Példaképp, én combi vagyok, oda hízok elöször, aztán mellre, karra, utoljára a hasra. Eltűnni fogyáskor fordítva fog, azaz elöször hasról, aztán kar, mell, és még mindig combi leszek. :)

Ha te azt mondod, hogy mellre nem híztál... akkor lehet, hogy onnan nem is fogysz. Most jól megmondtam, mi?


Hátha jönnek okosabbak. :)

2013. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az első válaszadóval értek egyet.
2013. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Genetika jobban fogja befolyásolni.

Láttam olyan csajt, akinek azért maradt melle fogyás után. Nekem viszont eléggé... hm. Eltűnt, vagy mi a fene.:D

Nem lettem kifejezetten nagyon lapos, de kb feleakkora, mint volt.

2013. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, mennyit szedtél fel. Ha 10 kilóval több vagy, akkor biztos kisebb lesz valamivel a melled, ha leadsz 10 kilót, de ha mondjuk csak 5 kilóval vagy több, akkor nem biztos, hogy látványos lesz a változás.
2013. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reménykedek :)
2013. nov. 1. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!