Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb fogyás titka?

Mi a leghatásosabb fogyás titka?

Figyelt kérdés

Nekem lánykoromban a nem-evés jött be,azzal adtam le a felesleges kilóimat,hogy 1 nap,csak egyszer ettem (ebédet), és rengeteget ittam.

De mióta van egy kislányom,azóta nem tudom megtenni ezt,ugyanis vele le kell ülnöm regg.-ebéd-vacsizni.

Kenyeret már nem eszek,azt Hamlettel helyettesítem. Mozogni is mozgok,mégsem mennek le a kilóim!

Mit tegyek?


2010. ápr. 16. 22:48
 1/6 anonim válasza:
67%
Mozgás mellet figyelni kell nagyon az étrendre. Kerülni kell a szénhidrátos, zsíros kajákat. Fehérjében gazdag kajákat kell fogyasztani pl. húst, tejet. 6után már semmikép nem szabad enni +sok gyümölcs, folyadék. Meg persze mozogni (nem meg szakadva). Pl. tempós gyaloglás vagy ilyenek, napi 1órát érdemes rá szánni. A fogyokurás sz@ros tablettákba pedig nem szabad hinni. Rendesen lefogyni csak mozgással és ahhoz megfelelő étrenddel lehet. Persze gyerek mellet és munka mellet ezekre nehéz oda figyelni...
2010. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

A leghatásosabb az, ha az ember nem hízik meg.

A nővérem ma 130 kiló, de régen karcsú és csinos volt, kb 10 év alatt hízott el a lustaság és a borzalmas étkezési szokásai miatt. A kövérek 90%-a nem lenne az, ha figyelne magára és az étkezésére. Utólag már iszonyat nehéz tenni bármit is...

2010. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Ismerd meg a titkot:

[link]


"A paleolit táplálkozás egyik első eredménye mindenkinél az, hogy elkezd fogyni, miközben jóllakásig eheti magát. A paleo táplálkozás nem fogyókúra, de remek fegyver a fölös kilók ellen is."

2010. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem írtad, hogy milyen magas vagy és hány kiló. Ennek hiányában nemtudom megmondani mennyit kellene fogynod. Ezt a legegyszerűbb módon úgy tudod kiszámolni, hogy a testmagasságodból (cm) elveszel 110-et. Ha mondjuk 165cm magas vagy akkor 165-110=55kg Ennyi lenne a könyvek szerinti ideális testsúlyod. Ha nem kívánod paramétereidet megosztani másokkal így kitudod számolni mennyi lenne az ideális súlyod. Ha pár kiló + van (3-5) az nem egy rettenet, ha tetszel magadnak akkor kár vele foglalkoznod! Amennyiben ennél több van ott már ténylegesen javallott, hogy fogyj. Kicsit javítanék az első hozzászóláson. Az egyél sok fehérjét alapvetően tévhit, mivel a szervezet pont fehérjéből állítja elő a legnehezebben az energiát!! Sokkal könyebb zsírból ill különböző szénhidrátokból energiát nyerni, mint a fehérjéből!! A másik tévhit, a zsírból NEM LESZ zsír!! A szénhidrátból lesz a zsír és a felesleges kilók!! Ezeket kell elsősorban kerülnöd (cukor, édességek, tészták, fehér pékáruk, stb...) A lényeg naponta rendszeresen étkezz 4-5 alkalommal, mindig keveset és választékosan. A tested energia és fehérjeigényét szintén egyszerűen kiszámolhatod. Fehérjéből kell a szervezetednek 2,5g*testsúly, szénhidrátból, 2g*testsúly. Ha 70 kg vagy akkor 175 gramm fehérje, és 140 gramm szénhidrát! Kalóriatáblázatból pl:www.kcal.hu elég könnyen tudsz magadnak étrendet összeállítani. Eleinte macerás, de ha már belejöttél (1-2 hét) simán menni fog és napi rutinná válik a dolog. Mellette a mozgás sokat segít. Erőltetett séta, bicózás, futás, úszás. Ez attól függ mennyi időd van. DE a lényeg a fogyást a módszeres DIÉTA fogja neked elintézni!

Üdv : P. - Okl. Szakedző

2010. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ezt a puffasztott rizset felejtsük el, tele van szénhidráttal, igaz kevesebb benne a kalória mint a kenyérben, de ezzel a tudattal képes vagy belőle többet is enni.Inkább teljes kiörlésű vagy rozs kenyeret vásárolj az ilyen hülyeségek helyett.Az telít is sokkal jobban.
2010. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne egyél fehér lisztet, finomított cukrot és amiben ezek vannak (sajnos a zöldségen, gyümölcsön és húson kívül szinte mindenben van), műkajákat (beleértve a készételeket is), minél több nyers dolgot egyél és mozogj. Kb. ennyi, persze megvalósítani sokkal nehezebb.
2010. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!