Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 6-7 km futás mellett...

Napi 6-7 km futás mellett mennyi kaloriat szabad bevinnem a súlytartáshoz?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék többet fogyni.A súlytartás a célom, naponta/ketnaponta futok jelenleg még csak 6-7 kmt (kèsőbb ezen emelni szeretnék), és egy héten párszor erősítek is mellette. Mennyi kalóriat szabad így fogyasztanom? Nem szeretnék elfogyni, és kell az energia, hogy egyre tovább bírjam a futást, de visszahízni se szeretnék. (172 cm, 58kg,18L)

2016. jún. 8. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi kalóriával fogytál?
2016. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eleinte 1200-1400 kaloriat ettem, aztan egy ideig nem szamolgattam,csak próbáltam nem telezabálni magam, majd az elmúlt 2 hétben koplaltam, de nem direkt, sokat idegeskedtem, és nem tudtam enni.
2016. jún. 8. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj 1600 körül, aztán hetente emelj 200al addig, amíg se fel, se le nem változik a súlyod.
2016. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!