Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel szabadulhatn...

Milyen módszerrel szabadulhatnék meg 5-6 kg-tól?

Figyelt kérdés
Február vége óta elég sokat eszem, sajnos és felszedtem kb 6 kg-ot.Most pedig szeretnék megszabadulni ettől a feleslegtől.Írnátok valami fogyókúrás módszert amitől lemenne ez a pár kiló?
2010. ápr. 11. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
vágj le pár végtagot
2010. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5-6 tiszta étkezés(zabpehely,rizs,krumpli,durumtészta,húsok,tojás,túró,sovány húsok). Attól függ, hány kiló vagy, nézz meg egy kalória táblázatot és számold ki mennyi a napi szükséges és az alattit egyél és mozogj sokat.
2010. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Február óta szedted fel.. tehát kb 2 hónap. Ha tartósan le akarod adni, akkor ugyanennyi kell hozzá, lehet egy icipicivel kevesebb de gondolom tudod, hogy nem két hét. Én ajánlom, hogy sportolj, nem tudom, hogy étkezel de ha két hónap alatt szedtél fel ennyit akkor talán csak visszakell térj az azelötti étrendedhez. Kerüld a lisztes ételeket, teljes kiörlésű kenyeret egyél, nassoláss helyett gyümi, kerüld az édességet v csak mértékkel.
2010. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En most adtam le kb 6-7kg-ot 3 es fel het alatt. Modszer: minden masodik harmadik nap 2-3 ora sport (20-30 perc futas utana futball). Sok folyadek kb 4 liter amikor sportoltam, 3 liter maskor. Rendes reggeli (muzli), kis ebed (egy kis barna kenyer paradicsommal, paprikaval es kis sajtal), alma (uzsonanak), rendes de alacsony kaloriaju vacsora (pl porkoltben a hus felet paprikara valtottam; tesztat, rizst pontosan kimerem, hogy ne csinaljak tobbet mint amennyi kell; voros hust ritkabban eszek;). Ha edessegre vagytam akkor almat ettem (kb 4 alma naponta). Annyit mindig eszek, hogy ne legyek ehes, viszont a kimeres miatt tele soha nem vagyok.


A hasam eltunt szinte teljesen es az izmok vegre latszanak... egyebkent 88kg on kezdtem, jelenleg 81 vagyok a 179cm-hez... A cel 78-79 kg... Es utana megtartani.

2010. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2010. ápr. 13. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 08:00 -as válaszolónak!

Sovány húst egyél, sőt, kötelező is. Legalább a maradék izmot ne égesd le magadról, ha már alig eszel. Az almát is lecserélhetnéd értelmesebb szénhidrátra ami nem gyümölccukor.

2ik válaszoló voltam. Olvasd el azt is. Csak tanács!!

2010. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2010. ápr. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!